Skocz do zawartości

Myszka bezprzewodowa z mocowaniem do pokrywy laptopa


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni po kilku latach dość intensywnej eksploatacji moja dotychczasowa mysz przechodzi na "rentę" zmagając się dolegliwością słabszej reakcji na kliknięcie lewego przycisku myszki, a co za tym idzie czasem przy kliknięciu lewego przycisku myszki z większą intensywnością, pojawia mi się reakcja myszki jakbym kliknął prawy przycisk. Jednym słowem myszka jest bardzo mocno wyeksploatowana - stąd decyzja o zakupie nowej.

 

I w tej historii pojawia się problem. Gdyż zakup tego samego modelu myszy jest nieosiągalny - Logitech V550. A mysz ma tą zaletę, że ma mocowanie do pokrywy laptopa, dzięki czemu nie muszę jej chować po kieszeniach, walizkach etc. podczas przemieszczania się z laptopem. Po prostu zapinam za pomocą specjalnego sticka na obudowę (jednocześnie myszka całkowicie się wyłącza) i spokojnie w parze podróżuje z moim laptopem.

 

Szukam z podobną cechą, ale ciężko na rynku cokolwiek znaleźć. Chciałbym coś firmowego, sprawdzonego - gdyż intensywność używania gryzonia jest bardzo duża. Czy ktoś z Was napotkał się z podobnymi myszkami ?

 

Na czym mi zależy ?

 

- możliwość mocowania gryzonia do pokrywy laptopa

- bezprzewodowa praca, najlepiej nano odbiornik (radiowo)

- ergonomiczny kształt, wysoka jakość materiałów użytych do budowy mysz

- dłuższy czas pracy na baterii niż 3 msc. (obecnie ok. 9 msc)

- max 3-4 przyciski.

 

Znalazłem myszki genius mające podobną cechę, choć do marki Logitech jestem przywiązany głównie za jej solidność i niezawodność. Niestety w obecnej ofercie Logitech-a nie spotkałem myszek z "stick"-iem do montażu na laptopie.

 

Przewertowałem ogłoszenia kilkudziesięciu myszek, niestety poza genius nic nie znalazłem. Genius nie byłby taki zły i chyba w ostateczności się na niego skuszę, choć troszkę kształty modeli ze stickiem mi nie pasują. A te, które mi odpowiadają nie mają możliwości montażu na laptopie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Zerknij na morele wiem że tam takie mają także znajdziesz coś co Ci odpowiada [emoji4]

Patrzysz na daty?
Morele jest skreślone po wycieku danych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad uświadomiłeś mnie, że ten czas leci !! nieubłaganie szybko. Pamiętam jak wczoraj, że szukałem myszki a to już ponad 2 lata temu

 

Ponieważ nie podsumowałem tematu, więc:

Kupiłem Logitech M330, nie ma mocowania ale też jest przyzwoita i cena tańsza. Szczerze mówiąc nie wiem czemu, ale tych z mocowaniem nie mogłem znaleźć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności