Skocz do zawartości

Olej do skrzyni Vectra A


Gość RafikOpel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;D ostatnio wymieniłem sprzęgło w moim oplu Vectra A 1992 r. 1.6 i 75 KM (55 kW) sposobem takim jak w tej Corsie http://forum.opel24.com/topic/20878-wymiana-sprzegla-i-docisku/tak jak napisali w tym linku podczas zdjęcia kopułki skrzyni biegów wylało się troche oleju miało być 0.5 l moze troche mniej się wylało. i tu moje pytanie : Czy powinienem uzupełnić olej ? jak tak to jaki on ma być ( czy to ma jakieś znaczenie ?) jeżeli juz mam uzupełnić to ile go wlać ? i czy można sprawdzić ile go mam ? I gdzie go wlać ? Z tego co wiem mam skrzynke F 18

Edytowane przez RafikOpel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności