Skocz do zawartości

Forum dla kobiet w ciąży - prośba o pomoc


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Wiem, że tematyka diametralnie różni się od naszej, ale być może na forum znajdą się osoby, których rodzina niebawem się powiększy. Dwa tygodnie temu włączyłem się w pomoc stworzenia forum dyskusyjnego przeznaczonego dla kobiet w ciąży a w szczególności dla kobiet, które w czasie ciąży zmagają się z problemem cukrzycy.

 

Dziewczyny, choć początki bywają bardzo trudne i często zniechęcające, fajnie sobie radzą w rozkręcaniu forum. Chętnie podzielą się własnymi doświadczeniami, własną wiedzą w miejscu, gdzie treści są odpowiednio poukładane. To w przeciwieństwie do kanału na znanym portalu społecznościowym pozwoli na łatwiejsze odnalezienie przez kolejne przyszłe mamy wątków, którymi mogą być zainteresowane.

 

Dlatego jeśli znacie osoby przygotowujące się do ciąży, lub będące w trakcie jej a może będące już po rozwiązaniu będę wdzięczny za przekazanie im adresu strony

 

 

logo_3.png.329e48e855e317eb9ad1d85d89f34

 

http://slodkiemamy.pl

 

Z góry serdecznie dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dwa tygodnie temu włączyłem się w pomoc stworzenia forum dyskusyjnego przeznaczonego dla kobiet w ciąży

 

Czyżby spadła na Ciebie wesoła nowina???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka, a czy będzie Pani hehe zobaczymy. Póki co wiem gdzie stoi zdalnie sterowany (dla mnie oczywiście) Mercedes ML (coś jak za naszych czasów pamiętne moskwicze) tyle ze teraz tatuś też ma frajdę, bo może nim sterować

 

noi w sumie od tego się zaczęło, że dziewczyny do tej pory pisały po facebookach, grupę założyły sobie na whatsuppach i po ciąży to wszystko przepadnie, dlatego podsunąłem im pomysł, by swoje posty i przemyślenia oraz wątpliwości zostawiły innym przyszłym mamom stąd http://slodkiemamy.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

No dokładnie, na forum wszystko zostaje a na fejsie ginie w przepastnej otchłani bzdur.. Zawsze mozna sobie poszukać i poczytać..

dobry pomysł..

Gratki Łukasz !! :drunk::beer:

 

 

Życie Ci się odmieni

Albo zawali ... :placze:

Żartowałem.. :zakochany:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ojciec (puki co tylko chrzestny ale jak dla mnie równie ważny : SMILE : ) przekazuje adres siostrze : SMILE :

 

PS:

 

 

noi w sumie od tego się zaczęło, że dziewczyny do tej pory pisały po facebookach, grupę założyły sobie na whatsuppach i po ciąży to wszystko przepadnie, dlatego podsunąłem im pomysł, by swoje posty i przemyślenia oraz wątpliwości zostawiły innym przyszłym mamom stąd http://slodkiemamy.pl

Chyba link jest zły, nie chce być uszczypliwy tylko się zdziwiłem gdzie on prowadzi : SMILE :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności