Skocz do zawartości

domykanie szyb w Astrze F??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

dlaczego od alarmu można mieć domykanie szyb bez alarmu wystarczą moduły domykania szyb za około 50zł.

ale chodzi o wpięcie się w obwód centralnego.

chodzi o to że jak wdusze zamykanie szyb i wyłącze zapłon to one mimo wszystko jadą do góry.Należy to tylko wykorzystać :roll:

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(tzn jechaly póki nie odpiąłem akumulatora)...
musisz na nowo zaprogramować szyby :roll: odpal auto, opuść szybę całkiem w dół a następnie zamknij ją z powrotem, na chwilę puść przycisk i przyciśnij go z powrotem tak jakbyś chciał zamykać szybę. Szyba domknie się jeszcze o jakieś pół centymetra. Zrób tak po kolei z wszystkimi szybami i szyberdachem (jeśli masz elektryczny). I gotowe, szyby już będą się same domykać :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz na nowo zaprogramować szyby odpal auto, opuść szybę całkiem w dół a następnie zamknij ją z powrotem, na chwilę puść przycisk i przyciśnij go z powrotem tak jakbyś chciał zamykać szybę. Szyba domknie się jeszcze o jakieś pół centymetra. Zrób tak po kolei z wszystkimi szybami i szyberdachem (jeśli masz elektryczny). I gotowe, szyby już będą się same domykać

 

Nie o to chodzi. temat opisywałem na stronie vkp. To o czym piszesz to dotyczy sytuacji jak chcesz by szyby jechały na dół po wciśnięciu guzika i nie przytrzymywaniu go. Z alarmem jest tak że musze to zrobić w serwisie za 80 pln. raz to zrobiłem i nie mam zamiaru drugi raz robić bo znowu odepnę aku i kasa pójdzie w błoto. Mogę zrobić jak ma Eduardo ale wtedy guzik centrala trzeba i tak trzymać wciśnięty by szyby się zamknęły. To, to samo jak mi teraz mi działa domykanie szyb z kluczyka.

 

[ Dodano: 28-01-2006, 00:41 ]

witam.

dlaczego od alarmu można mieć domykanie szyb bez alarmu wystarczą moduły domykania szyb za około 50zł.

ale chodzi o wpięcie się w obwód centralnego.

chodzi o to że jak wdusze zamykanie szyb i wyłącze zapłon to one mimo wszystko jadą do góry.Należy to tylko wykorzystać

pozdrawiam

 

Przy alarmie jest tak (u mnie jak nie odpiolem aku) że jak wychodze z auta i mam opuszczone szyby to zamykam z pilota central,drugi raz wciskam central uzbrajając alarm i wtedy szybki jadą do góry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić jak ma Eduardo ale wtedy guzik centrala trzeba i tak trzymać wciśnięty by szyby się zamknęły. To, to samo jak mi teraz mi działa domykanie szyb z kluczyka.

U mnie nie trzeba trzymac caly czas :roll: zamykam centralnym a szybki juz sobie same jada do konca, tak samo jak w srodku siedze i recznie zarygluje drzwi kierowcy to tez szyby do konca sie zamkna. Tylko jak bedzie cieplej to jeszcze raz to rozgrzebie i zrobie reczny wylacznik zebym mogl zostawic uchylone szyby w lecie :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić jak ma Eduardo ale wtedy guzik centrala trzeba i tak trzymać wciśnięty by szyby się zamknęły. To, to samo jak mi teraz mi działa domykanie szyb z kluczyka.

U mnie nie trzeba trzymac caly czas :roll: zamykam centralnym a szybki juz sobie same jada do konca, tak samo jak w srodku siedze i recznie zarygluje drzwi kierowcy to tez szyby do konca sie zamkna. Tylko jak bedzie cieplej to jeszcze raz to rozgrzebie i zrobie reczny wylacznik zebym mogl zostawic uchylone szyby w lecie :roll:

 

Jak u ciebie tak jest no to i ja muszę się za to zabrac i zmostkowac te kabelki ale to jak będzie cieplej bo placić 80 zl za kazdym razem w ASO to chrzanię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Anonymous

mam elektryczne szyby przednie i chciałbym aby się domykały przy załączaniu centralnego zamka i ryglowaniu drzwi. Można to zrobić bez alarmu (brak)? Czy można tak podpiąć silniczki pod coś (pod centralny zamek) by okna po drugim wciśnięciu guzika (ryglowanie) same podjechały do góry? Może być nawet z trzymaniem przycisku w kluczyku (to i tak lepsze niż otwieranie drzwi, włączenie zapłonu i domykanie okien). Gorąca prośba o wyłożenie łapotologiczne tematu.

 

Ten wątek przejrzałem już wcześniej (przed założeniem nowego wątku) ale nie dojrzałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, gdyż poruszane tutaj problemy były gdy:

a. był mechanizm podnoszenia szyby za naciśnięciem kluczyka

b. był autoalarm z możliwością podpięcia sterowania podnoszeniem szyb

c. rozprogramował się mechanizm podnoszenia szyb

 

niestety ww rzeczy u mnie brak, dlatego zadaję pytanie czy jest możliwość i (jeśli tak) to jak to zrobić (prosty opis proszę)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

odswiezam temat moze ktos cos zmajstrowal fajnego bo mnie to interesuje zwlaszcza ze teraz jest cieplo i domykanie szyb z centralnym fajny bajer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Automatyczne domykanie szyb np. przy zamknięciu centralnego zamka? Nic prostszego. Wystarczy zamówić choćby na Allegro jeden z "modułów domykania szyb" i zamontować, postępując dokładnie według załączonej instrukcji. Są dostępne modele dla 2 lub 4 szyb, a nawet z dodatkowym wyjściem dla szyberdachu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Automatyczne domykanie szyb np. przy zamknięciu centralnego zamka? Nic prostszego. Wystarczy zamówić choćby na Allegro jeden z "modułów domykania szyb" i zamontować, postępując dokładnie według załączonej instrukcji. Są dostępne modele dla 2 lub 4 szyb, a nawet z dodatkowym wyjściem dla szyberdachu.

W wiekszości modeli opla jest ten moduł wbudowany w mechanizm wiec nie ma sensu nic kupować,wystraczy podłaczyć jeden kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności