Skocz do zawartości

oświetlenie kabiny???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam wszystkich forumowiczów.

mam zapytanie dotyczace oswietlenia kabiny.

podczas zakupu nie zwrócilem na to uwagi.dopiero popowrocie do domu zauwazylem brak oswietlenia kabiny.pomyslalem ze to zarówka.otwieram lampke -brak zarówki (znalazlem ja w schowku :?: ) .

wkaldam ja w miejsce w ktorym byc powinna ,świeci . i tu problem.

Świeci caly czas.nie reaguje na wyciaganie włacznika światel !

sprawdzielem tez krancówki w drzwiach,sa ok.

czy ktos spotkal sie z takim zjawiskiem???

moze cos poradzicie zanim zedrą ze mnie kilka stówek w serwisie?

dzieki za pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Że na wyciąganie włącznika nie reaguje, to się nie dziwie. Raczej powinieneś go wpychać aby wyłączyć. A poza tym u mnie też nie zawsze światełko się wyłącza, czasem muszę wepchnąć mocniej włącznik. I to właśnie jemu radziłbym się przyjrzeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no szkoda ,ze nie mam gdzie spróbować podmienić włącznika światel ,żeby przekonać sie czy to jego wina.

trzeba bedzie zaryzykować i kupic drugi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie jestem pewny na 100 % ale słyszałem o patencie Opla,

ze po stłuczce w jednostce centralnej ustawia się tak, ze własnie oswietlenie wnętrza jest ciagle właczone !

Cos podobnego, jak przypomnienie o przegladzie na liczniku km.

 

A może wyłaczniki w drzwiach stykają się z masą ?

Jak je sprawdzałeś ?

 

Pozdr, Jaskol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wykrecalem krancówki w drzwiach ,przegladalem czy aby nie jest gdzies przetarty kabelek,czy pracuja noramlnie, to wszystko co moglem sprawdzic.

jesli tak by bylo jak piszesz o stluczce ,bardzo dziwne!:?:!!!

do czego to ma sluzyc?? miales stluczke leca poduszki ,zrozumiale ale swiatlo w kabinie?:D

jak to wylaczyc?8)???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawinek

Sprawdz przekaźnik - u mnie taki zielony.Może on coś nie rozłącza.O ile wiem to dodatkowo za oświetlenie wnętrza odpowiada multitimer-po zamknięciu drzwi z opóźnieniem kilku sekund powinien wyłączać oświetlenie.

Być może ten wyłącznik od światła co się go wyciąga ma problem-wyjmij go i sprawdz czy rozłącza i załącza obwód-i od niego bym zaczął.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

WLASNIE ZAMÓWILEM NOWY WLĄCZNIK ŚWIATEL, ZOBACZYMY CZY WYMIANA COS DA.

POZDROWIONKA.

JAK ZMIENIE DAM ZNAC CZY DOBRZE TRAFIŁEM :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mieto-68

Za palenie się światła w kabinie odpowiada wyłącznik czasowy, który znajduje się przy bezpiecznikach - z prawej strony wysuwa się go w prawo. Myślę, że to tu leży Twój problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiatm.zagladalem dziasiaj do tej skrzynki szukajac jakiegos przekaznika ale nic podobnego tam nie znalazlem :roll:

jak to ma wygladac ,ten czasowy wlacznik?

dzieki.

 

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 21:22 ]

nie znalazlem zielonego przekaznika ,byly tylko 2 zółte,oczywiscie bezpieczniki i jakies czarne i żółte niewielkie ustrojstwa wielkosci powiedzmy około 1centymetra ,których nie udalo mi sie wycignąc :)

gdzie mam szukac i jak wyglada ten czasowy wlącznik???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiatm.zagladalem dziasiaj do tej skrzynki szukajac jakiegos przekaznika ale nic podobnego tam nie znalazlem :)

jak to ma wygladac ,ten czasowy wlacznik?

dzieki.

 

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 21:22 ]

nie znalazlem zielonego przekaznika ,byly tylko 2 zółte,oczywiscie bezpieczniki i jakies czarne i żółte niewielkie ustrojstwa wielkosci powiedzmy około 1centymetra ,których nie udalo mi sie wycignąc http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/sad.gif

gdzie mam szukac i jak wyglada ten czasowy wlącznik???

Czy udalo Ci sie rozwiazac ten problem?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności