Skocz do zawartości

oświetlenie kabiny???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Mam ten sam problem. Oświetlenie kabiny działa w sposób ciągły, natomiast oświetlenie bagażnika działa prawidłowo. Kontrolka oświetlenia wnętrza działa prawidłowo (wyłącza się po zamknięciu wszystkich drzwi). Na razie wyjąłem na stałe żarówkę z lampki nad lusterkiem i wyłączyłem oświetlenie środkowe. Jeżeli znajdziesz przyczynę usterki to bardzo proszę o informację. Zastanawia mnie to co piszecie o stłuczce. Moja Zafira faktycznie lekką miała. WMarek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witaj kolego

miałem to samo wyjmowałem żarówkę boświeciła sie ciągle znalazłem przyczynę -miałem zwarcie w światlach w tylniej klapie i zlepiły mi sie przewody, to znaczy-- masz po lewej stronie pod manetka do otwierania klapy plastikowa osłonke-odkręc ja i sprawdx wiązkę kabli tam masz wszystkie odejścis na przód i tył - może przy zwarciu gdzies sie polepilo pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witaj kolego

miałem to samo wyjmowałem żarówkę boświeciła sie ciągle znalazłem przyczynę -miałem zwarcie w światlach w tylniej klapie i zlepiły mi sie przewody, to znaczy-- masz po lewej stronie pod manetka do otwierania klapy plastikowa osłonke-odkręc ja i sprawdx wiązkę kabli tam masz wszystkie odejścis na przód i tył - może przy zwarciu gdzies sie polepilo pozdrawiam

Mozesz opisac dokladniej gdzie w tylnej klapie szukac tych przewodow? Tam gdzie sa zarowki od podswietlenia tablicy rejestracyjnej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

opisałem o zwarciu świateł nad tablica ale cała wiązka z podziałem na strony znajduje sie pod manetką do otwierania przedniej klapy pod kierownica tam miałem polepione przewody i tam znalazłem usterke poprostu od zwarcia akurat tu polepiły mi sie przewody i caly czas było napiecie na oświetleniu wenętrznym oczywiście z przodu

w opisie porzednim może źle to wytłumaczyłem

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam. miałem dokładnie to samo z oświetleniem. kupując auto zauważyłem brak światła w kabinie ale gość który mi sprzedawał powiedział że trzeba tylko włożyć żarówke. po włożeniu okazało się że cały czas świeci. wiem że auto było puknięte. problem rozwiązał dopiero elektryk przy zakładaniu alarmu. jakieś kombinacje były przy kablach przy centralce (puknięty był lewy przód). koszt naprawy 220zl. nie mało ale teraz wszystko działa jak trzeba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chmuraro

u mnie w astrze miałem podobny problem,światełko nad lusterkiem świeciło cały czas i okazało się że winna była krańcówka w drzwiach która zwierała się z masą dodatkowo nie mogłem zaryglować drzwi.Teraz już wszystko wróciło do normy bo ją wymieniłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności