Skocz do zawartości

Chipowanie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Gdzie można powieżyć zachipowanie samochodu? Musi to być zaufana firma żeby nic sie nie stało z samochodem po nie odpowiednim zrobieniu tego udogodnienia. Jak ktoś zna takie miejsce prosze o strone WWW lub nr. telefonu lub inny kontakt z nimi. Z góry dziękuje.

 

[ Dodano: Wto Mar 18, 2008 11:31 ]

ktoś juz dawał taki dodatek dp tego auta?? Jak tak tp prosze napisac gdzie to robił i czy zmiana jest widoczna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

sam nie korzystalem z tej firmy (albo jeszcze nie :-) ) ale wiele dobrego slyszalem na forum forda - na ich stronie znajdziesz wiecej info -

a wiem nieoficjalnie ze nawet ford w krakowie "wspolpracuje" z nimi przy nowych autach bez utraty gwarancji...

poza tym ponoc majac auto na gwarancji mozna sie z nimi umowic i na czas przegladow moga wykasowac mapy wracajac do oryginalnych http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o v-tech tez slyszalem ale z tej złej strony... znajomemu rozwalili komputer w zafirce... z drugiej strony ja zafirki opc juz bym nie podkrecal ale czasami ludziom cos brakuje... generalnie ja tez jestem w trakcie poszukiwan jakiejs firmy w tym celu i na dzien dzisiejszy bedzie to chyba VTG w warszawie... robią dobre grzmoty na1/4 mili wiec powinno byc dobrze... wydaje mi sie, ze jezeli chodzi o chiptuning to nie nalezy szukac najtaniej...

 

[ Dodano: Czw Paź 09, 2008 17:11 ]

dzisiaj bylem w firmie UNITRONIC w piasecznie i dowiedzialem sie, ze podlaczenie CHipa to 2.2 dti jest niemozliwe... jedyne co pozostajeto BOX na pompe paliwa a to odpada... takze mozliwosci przyspieszenia zafirki sie ograniczają...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Ja wam się pochwalę, że ostatnio zwiększyłem moc w swojej OPC do 310 KM !

Jestem bardzo zadowolony, wszystko trwało 30 minut, nikt mi nie wyjmował kompa, nie lutował nic... Na serwisie nie do wykrycia, a nawet sprzedawca zaproponował mi tuning i opowiadał, że to jest nie do wykrycia.

Wg. mnie chyba najlepsza firma zajmująca się tuningiem elektronicznym na Śląsku.

O v-techu słyszałem trochę dobrego... ale więcej złego. Oni głównie te boksy sprzedają a to jest jakaś kaszana. Jak ktoś żyje z kaszany to nie sądzę, żeby dodatkowo robił coś dobrego...

 

Firma o której pisałem to jk racing - www.chiptuning.tychy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności