Skocz do zawartości

INSP na wyświetlaczu astry G ( II )


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witka, mam astre II '98

mam pytanko czy pokazuje wam się w liczniku dziennym INSP ?

czy to się kasuje samemu czy trzeba jeździć do serwisu, czy np jazda z tym unieruchamia silnik jak w BMW czy nie.

 

Mi się nie świeci ale wyczytałęm w instrukcji że coś się wyświetla takiego i stąd moje pytanie czy w moim autku też :znudzony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kontrolka INSP zaswieca sie co 10000km . Mozna ja bardzo latwo samemu wykasowac wystarczy na wylaczonym zaplonie przycisnac i trzymac zerowanie licznika dziennego po czym wlaczyc zaplon ( caly czas trzymajac wcisniete kasowanie licznika ) napis INSP zacznie migac i zgasnie, bedziesz mial znow spokoj na nastepne 10,000km :znudzony:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kontrolka INSP zaswieca sie co 10000km . Mozna ja bardzo latwo samemu wykasowac wystarczy na wylaczonym zaplonie przycisnac i trzymac zerowanie licznika dziennego po czym wlaczyc zaplon ( caly czas trzymajac wcisniete kasowanie licznika ) napis INSP zacznie migac i zgasnie, bedziesz mial znow spokoj na nastepne 10,000km ???

To się nazywa pełen profesjonalizm :znudzony:

dziękuję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Super,że ktoś o tym napisał.Miałem inspekcję zapaloną.Mam zafirkę 1,8 z 2000r i dokładnie w ten sam sposób idzie to skasować.Nie dajcie się nabrać na gadanie fizolofóf z przydomowych warsztacików że komputerem to usuną za 30 pln.Szukają frajerów.Pozdrufka i kasujcie INSP sami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość Anonymous

Czy po wymianie akumulatora stan się zeruje ?? Chodzi o to że musiałem wymienić akumulator i teraz nie wiem czy pojawi mi się komunikat INSP. Zależy mi na tym ponieważ nie spisałem sobie km od wymiany oleju i dobrze było by żeby mi przypomniał wyświetlając INSP :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Pawelek82B

Z tego co pamiętam to INSP nie skasuje się po odłączeniu aku. Jeszcze jedno, INSP zapala się w zależności jak się ją zaprogramuje, ale to można zrobić tylko pod kompem, chodzi mi o to że zapala się po określonym przebiegu, lub okresie który minął od ostatniego przeglądu. U mnie było ustawione co 6mcy, ale zmieniłem na rok. Jak będziesz miał możliwość podłączyć ją do kompa to posprawdzaj to sobie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Czy inspekcja w astrach gliwickich (2007r) może się zapalić np po równym roku czasu od poprzedniego przeglądu? Bo nie wiem jak to jest, tzn czy ona może zapalić po roku od przeglądu czy nie. 23 września minął mi równy rok i jakoś tak właśnie zauważyłem że świeci się Inspekcja. Chyba że zapaliła się po określonym przebiegu bo tak się składa że jakoś teraz stuknęło mi 15tys od ostatniego przeglądu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie to co napisał Pawelek82B:

"INSP zapala się w zależności jak się ją zaprogramuje, ale to można zrobić tylko pod kompem, chodzi mi o to że zapala się po określonym przebiegu, lub okresie który minął od ostatniego przeglądu."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności