Skocz do zawartości

Nakładki na nadkola, chlapacze? Wasza opnia i sposób montażu.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Ostatnio, po umyciu zauważyłem od wewnętrznej strony nadkola uszkodzony lakier, prawdopodobnie od kamieni z kół, może opony 205, takie już były jak kupiłem, się do tego przyczyniają, odrzuciły kamień, uszkodziły lakier. I wiadomo, pojawiła się ruda, nie jest to duże, na szczęście tylko taki nalot na blasze, nawet przy skrobaniu nie kruszy się nic, a schodzi jak mocniej paznokciem przejechać, ale wiem że ople mają to do siebie, że jak zaczną korodować to może być lipa, szkoda mi jej bo na progach nawet grama, to podpatrzyłem i wymyśliłem takie nakładki

 

https://allegro.pl/oferta/nakladki-blotnika-blotnikow-opel-meriva-a-kpl-8625596372?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Cz%C4%99%C5%9Bci+samochodowe&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci|1539874513|g|c&ev_adgr=|59073306472|292486833006|&utm_term=aud-299397146795:pla-465488756119||-|-1011552|&utm_content=|pla|mc:142462056-p:8625596372|&gclid=CjwKCAjwtqj2BRBYEiwAqfzuryKt3zN4CQ17XfteGcgSXVbQA5zfny2I8GFhew14mX5WyJsIroh8dBoC5ecQAvD_BwE

 

albo chlapacze, z tym że te nakładki montuje się na zabezpieczoną powierzchnie, jeśli była korozja, no chyba że jej nie ma, na klej do szyb i powinno się uszczelnić od góry jakąś silikonem albo czymś, tak wyczytałem i zastanawiam się czy to nie jest taki zły pomysł z tymi nakładkami. Co myślicie? Dużo aut je ma, czasem nawet fabrycznie np. passat b5 albo seat leon xperience. Albo chlapacze? Albo jedno i drugie? Jakie jest Wasze zdanie na temat montażu i czy zamontowalibyście to w Waszych autach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności