Skocz do zawartości

Sintra autoalarm.


Gość t0mall

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro sprawdzę jak nie zapomnę.

 

 

 

Jest jak myślałem, jak zamknę centralny i uzbroję alarm to przy otwieraniu kluczykiem w drzwiach otwierają mi się wszystkie zamki i wyłącza się alarm. Opukałem też drzwi i wygląda na to, że mam tylko czujniki w środku. Jeden nad kierowcą a drugi na środku sufitu. Z tym, że ten środkowy letko wypada i może to powoduje włączenie alarmu gdy deszcz wali w dach. Naprawię go i zobaczymy. Jak nie to to pozostaje zwarcie.

 

[ Dodano: Czw Lip 17, 2008 23:18 ]

Dziś mi przestały działać czujniki w środku. Alarm się normalnie uzbraja, miga kontrolka obok wyświetlacza a w żaden sposób nie reagują czujniki jak siedzę w środku i macham. Jutro będę to sprawdzał. Wie może ktoś gdzie jest centralka od oryginalnego alarmu w sintrze??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam

czy ktoś wie gdzie w sintrze 2.2 16v jest uderzeniowy czujnik. Ewentualnie dlaczego po wymianie czujnika prędkości obrotowej wału korbowego auto przestało palić(brak iskry i nie załącza się pompa paliwa) bezpieczniki , przekaźniki i połączenia OK.Brak immo.

pozdro :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Opel niestosuje takich czujnikow , brak go w Sintrze.

Może ten czujnik jest taki dobry ze nastąpiła blokada od str. komputera .

Zamontuj stary i bedziesz wiedzieć. Jesteś pewien że Pan mechanik nic nieuszkodził?

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak jesteś pewien że wszystkie połączenia sa OK to podłącz się pod kompa i będziesz

wiedzieć , myśle ze to błąd ludzki niz komputer.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

 

 

Jest jak myślałem, jak zamknę centralny i uzbroję alarm to przy otwieraniu kluczykiem w drzwiach otwierają mi się wszystkie zamki i wyłącza się alarm.

witam

nie powinno tak być, ponieważ użycie łamaka, spowoduje wyłączenie alarmu. Otworzenie drzwi kluczykiem, przy uzbrojonym alarmie, powinno spowodować włączenie alarmu. Prawidłowe wyłączenie, tylko poprzez pilot C.Z.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość mati2517

witam wszystkich mam takie pytanko czy w każdej sintrze jest jakiś alarm bo u mnie niema żadnego pilota a alarm jest bo gdy zamknę drzwi kluczykiem to przy wyświetlaczu komputera zaczyna migać czerwona dioda i jak kopnę w przedni zderzak to zaczyna trąbić no i nie wiem czy nie dostałem pilota czy tak po prostu jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to w każdej sintrze był seryjny alarm.

Zwróć uwagę jak zamykasz kluczykiem. Gdy przekręcisz trochę i zamki się zamkną to dioda nie mruga jak przekręcisz dalej i przytrzymasz to usłyszysz ryglowanie zamków i wtedy mruga dioda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mati2517

dzięki kacper za podpowiedź jutro sprawdzę, a może wiesz co z sterowaniem z pilota czy można jakiś dobrać bo ja nie dostałem nic przy kupnie, czy trzeba zmieniać tą centralkę czy jakoś tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega baki już przerabiał sprawę oryginalnego pilota - zdobycie go to nie problem. Kłopotem jest zaprogramowanie do auta,bo nawet ASO nie daje rady.

Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest dołożenie centralki sterującej centralnym zamkiem. Pisano już o tym.

Masz na pewno u Siebie firmy które się tym zajmują więc tam pytaj i nie zdradzaj że ładujesz ich na minę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności