Skocz do zawartości

Chip tuning vectra 2.0 dti


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich,

 

Jestem posiadaczem Opla Vectry 2.0 dti (2001 r), chciałbym was zapytać co mi da chip tuning, i czy nie zaszkodzi silnikowi.

Proszę o opinie.

 

Pozdrawiam

Michał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

da Ci jakies 20 -25 koni

lepsza elastycznosc

niewiele wieksze spalanie

 

i frajde z jazdy

 

tylko nie taki za 50 zeta z allegro

moj braciak wydal na to 1800 zeta

lacznie z hamownia przed i po

czyli potwierdzeniem przyrostu

 

silnikowi nie zaszkodzi zrobione profesjonalnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Interesuje mnie to same, ale z silnikiem 2.2 DTI. Pytanie brzmi gdzie w okolicy Rybnika, Żor, Wodzisławia, Pszczyny, Mikołowa można profesjonalnie zchipować autko ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No właśnie Gawlak, Ty mi pomogłeś i doradziłeś wiele razy. Podziel się swoją wiedzą i powiedz czy właśnie 2.2 DTI 125 koni, można dać pod Chipa ale takiego bardziej profesjonalnego ? Bo te silniki nie są niestety opla jak każdy wie i zastanawia mnie to czy czasem po dłuższej jeździe, z wiekiem nie zacznie się coś sypać. Czekamy na odpowiedź. POZDRAWIAM !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie da :-)

z 2,2 DTI mozna i 160 koni wycisnac

ale bezpiecznie bedzie 145-150 max

 

poszukac na necie

masters

unitronic

VTG

TTC

 

oni sa polecani na forach vectry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

nie reklamuje firmy, ale sporo dobrego o nich slyszalem. :D

firma v-tech www.vtech.pl

i co najciekawsze na ich stronie mozna znalezc w katalogu produktow wykresy z hamowni przed i po tuningu - mozna porownac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog wykresow:)

 

kazde autko w zaleznosci od wieku stopnai wyzylowanai i zuzycia bedzei ten wykres mialo inny

to sa tylko wykresy pogladowe

jak bylem w remshalden u IRMSCHERA to robic w signum to tez pokazali co mozna osiagnac potem zabrali sie za autko i wyszlo nawet nawet, ale zalecali stosowanei inengo filtra powietrza wtedy ten wykres tez moez inaczej wypasc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalog wykresow:)

 

kazde autko w zaleznosci od wieku stopnai wyzylowanai i zuzycia bedzei ten wykres mialo inny

to sa tylko wykresy pogladowe

jak bylem w remshalden u IRMSCHERA to robic w signum to tez pokazali co mozna osiagnac potem zabrali sie za autko i wyszlo nawet nawet, ale zalecali stosowanei inengo filtra powietrza wtedy ten wykres tez moez inaczej wypasc

zgadzam sie z toba calkowicie, to tylko pogladowe, bo kazde auto jest inne

 

katalog wykresow mozna tylko uzywac pogladowo... ale widac jak moze sie zmienic charakterystyka momentu obrotowego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Sorki jeżeli ktoś się wcześniej o to pytał, ale jestem nowy na forum i nic takiego nie znalazłem chodzi mi o 2.0DTI 100KM wiem że chipem można dać 25km, ale czy można coś zrobić więcej np. inny intercooler, inne turbo, inny komp, inne wtryski czy ten silnik jest możliwy i podatny na takie mody czy to ma sens czy lepiej zrobić swap na 3.0 ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności