Skocz do zawartości

Stuki w przednim zawieszeniu przy skręcaniu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DAROMV6

w sumie wybrałeś chyba te z najtańszych na allegro więc rewelacji nie oczekuj

aby nie było bardzo drogo zakładaj ludziska LESJOFORS, K+F, ktoś tam polskie D&D ale na ile sprawują się te ostatnie - nie wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

LESJOFORS nie ma na allegro do mojej astry,

K+F niestety tez nie... :)

Malo tego jest do Astry G przod...

Zeby nie isc po kosztach to jeszcze te wygladaja jako tako i moge osobiscie odebrac...

http://www.allegro.pl/item577572757_sprezyny_opel_vectra_b_astra_g_przod_benzyna.html

Tylko nie podali firmy :P

A co bys Ty mi zaproponowal z tego co na allegro moge dostac ?? Tak do max 150 zl za sztuke. W wiekszosci jezdze sam... po naszych piekych rownych polskich drogach... no i czasem jakies polne nad jeziorem sie trafia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

zero konkretnych informacji w linku czyli może być to samo co wcześniej

LESJOFORS pewne partie robiło dla AD

w sumie musiałbym przejrzeć do jakich firm miałbym dostęp i w jakich cenach

ale pewnie wymienione byłyby dostępne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

eh... bo nie wiem czym sie kierowac przy wyborze sprezyn :) nigdy mi sie to jeszce nie przytrafilo w zadnym aucie zeby pekla... :) nie ma podanych jej parametrow nic... a z wygladu wysztkie tak samo wygladaja :P a jak kupie te za powiedzmy 50 zl to czym beda sie roznic od tych za np. 200 zl ?? znow peknie ? czy jakos gorzej bedzie chodzic ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

Użyty materiał, obróbka, reklama, itd. to czynniki mające wpływ na cenę

tak samo jak przy innych częściach - szybciej się wybije, nie będzie miała odpowiedniej twardości/sprężystości, szybciej strzeli,

czyli np nie będzie spełniała należycie swojego zadania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przejade sie jutro do sklepu w ktorym sie zaopatruje w czesci do opla... zobaczymy co mi tam zaproponuja...

Bo materialu i tak nie sprawdze...

Jeszcze ostatnie pytanie, ulamal sie ten kawalek ktory jest na koncu sprezyny ktory robi jej wyrownianie wzgledem lozyska, tzn zeby dobrze pasowala w lozysko.

Obrucilem tą sprezyne o 180 st. ze tym zlamanym przychodzi teraz w dol amorka, zeby nie wbijala sie w tą gume z lozyska... Niby to wszystko chodzi jakos nic nie obciera i jest "narazie" ok... czy da sie okreslic plus minus jak szybko to musi zostac wymienione ?? tzn. 1 dzien czy moge tak nawet miesiac przejezdzic :)? moze sie cos powaznego stac, lub dodatkowo uszkodzic, jak np. wjade w dziure ?? Musialem to jakos poskrecac bo nie moge sobie pozwolic na pozostanie bez auta...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

nie wiem jaki jest ten ubytek, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć

jeśli pękł krótki kawałek zazwyczaj bardzo nie przeszkadza to w dalszej eksploatacji,

przy czym wszystko kwestia jaki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tez chcialbym wiedziec jaki... bo nie wiem jak to w orginale wygladalo... :) ale nie wygladalo to na duzy ubytek wzgledem drugiej strony... No nic, jutro sie rozejrze za nowymi sprezynami, bo z tego co czytalem to trzeba dwie odrazu wymienic... :)

I poszukam na forum co nastepne moze sie uszkodzic w mojej astrze :P bo w ciagu ost. trzech miesiecy juz robilem: zaciski, linka reczny, teraz sprezyna, silnik obiegu wew. nie dziala bo chodzi w kolko jak sie go wlaczy..., wlacznik szyby od pasazera... ciekawe co nast. bedzie :) do tego jeszcze po 8 tys zauwazylem ze wody ubywa a nie ma nigdzie wycieku... do silnika pewnie leci bo sie maslo na korku robi... wiec uszczelke pod gl. tez trzeba bedzie zaniedlugo zrobic... dodam ze mam przebiegu 138 tys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności