Skocz do zawartości

Maxymalna prędkość


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was pytanie ile jechaliscie najwiecej Zafira 2.0 DTI. Ksiazkowa Max predkosc wynosi 175 co oczywiscie jest nie prawda. Czekam na odpowiedzi...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie szkoda ci silnika to ci powiem że 200km/h przy zamkniętym obrotomieżu.

Jak chcesz tak jechać to radze tylko na autostradzie w niemczech, tam ja tak jechałem bo w polsce to jak będziesz chciał tak jechac kup se za wczasu trumne. Pozdro ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

A mi się udało wyciągnąć 180km/h a gps wslazywał 173km/h w polsce na autostradzie jednak, stan drogi nie pozalał na sprawdzenie czy może isc dalej. Bezpiecznej jazdy przedewszystkim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmatti91

jak ja jechalem swoja 2.0 dtl 16v (82km) to 160 luzem... i jeszcze troche gazu bylo .. przypuszczam ze tak 175-180 wycisnie... wiec DTI 100km napewno wiecej da rade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

A to ciekawe.

Wcześniej sprawdzałem predkość w GPSie jeżdząc Astrą i satelita zawsze zaniżała.

Teraz w Zafirce jest tak samo.

Kolega sprawdzał w Fiacie-było identycznie.

To chyba jakaś zmowa producentów,czy jak??!! :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

GPS pokazuje zawsze poprawnie. To zegary troche zawyzaja. Pewnie dlatego, zeby ludzie mniej przekraczali predkosc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To chyba jakaś zmowa producentów,czy jak??!! :lol:

To fakt znany nie od dziś :) Robi się tak z kilku powodów.

Moja zafira 2.0 Dtl ... tylko 165 :) i nic więcej, jakby miała elektronicznie ograniczoną, bo obroty stanęły i prędkość choćby o 1 km/h nie wzrosła, A niby zchipowaną mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krist-off

Moja zafira 2.0 Dtl ... tylko 165 :lol: i nic więcej, jakby miała elektronicznie ograniczoną, bo obroty stanęły i prędkość choćby o 1 km/h nie wzrosła, A niby zchipowaną mam.

To się ciesz - ja swoją Asią pocisnę tylko do 140 i też ani drgnie, a sprawdzałem już wszystko prócz pompy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności