Skocz do zawartości

Maxymalna prędkość


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

Ja na gazie Vectrą jechałem 165 i ani kilometra więcej na prostej drodze nie chciała lecieć. Na benie się lepiej zbiera, ale też nie dużo lepiej. Więc nie narzekajcie :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja swoją zafirką 2,0 DTI na trasie siekierkowskiej leciałem 175, miałem wrażenie , że ma ochotę na więcej, ale to już dość powolny proces. poza tym musiałem zwolnić, bo zbliżałem się do miejsca, gdzie przeważnie stoją z suszarką. ale co ciekawe, moja 60 konna corsa 1,4 8V benzynka też lata 175 i kuniec:-) wracając do wskazań GPS-ów...wszystkie urządzenia GPS do użytku cywilnego mają c e l o w o wprowadzony błąd. dlatego nie wierzmy im do końca.pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,4 8V benzynka też lata 175

to chyba z lekkiej górki, po za tym moim zdaniem urządzenia GPS podają prawdziwy pomiar prędkości a niestety liczniki samochodów zawyżają prędkość, dużo było na ten temat w Uwaga pirat w TVN Turbo ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do wskazań GPS-ów...wszystkie urządzenia GPS do użytku cywilnego mają c e l o w o wprowadzony błąd. dlatego nie wierzmy im do końca.pozdrawiam.

mialy... od mniej wiecej 3-5 lat armia USA zniosla zaklocanie sygnalu GPS na terenach nieobjetych dzialaniami wojskowymi badz uznanymi za nie niebezpieczne. tak wiec dokladnosc pomiaru skoczyla ze 100-200m do 1-2m. stad taki rozwoj nawigacji ostatnio...

obecnie dokaldnosc pomiaru zalezy od jakosci sygnalu i ilosci dostepnych satelitow, a przede wszystkim od algorytmu i mocy obliczeniowej navi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa dyskusyjna....natomiast licznik w samochodzie zawsze będzie wykazywał błedy, zależy to nawet od rozmiaru opon jak i ich zużycia. ale nie wiem czy warto się kłócić o parę kilometrów w tę czy we wtę;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności