Skocz do zawartości

neostrada czy mobilny co wybrać?


Gość Long

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mobilny to dziadostwo...

 

zależy czy potrzebujesz net do ściągania - wtedy tylko stacjonarny, czy do przeglądania tylko, to od biedy mobilny (pod warunkiem dobrego zasięgu w okolicy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Nie kupuj internetu z laptopem. Policz sobie przez rok ile zapłacisz za sam internet i później ile z laptopem. Mi zawsze wychodzi że taniej jest kupić taki laptop na ale drogo.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując sam laptop, to kredyt chwilowo brak zdolności kredytowych.Tak kalkulowałem z netem wziąć laptop, może łatwiej niż kredyt.No i też internet w podróży by się przydał i na wycieczce.W zasadzie tylko dla informacji bez ściągania.Dzięki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Lifeloc_pl

Ale wszystko zależy jaki masz zasięg. Internet mobilny nie jesttaki zły,jeżeli przeglądasz strony lub norlmalnie coś ściągasz. Mówie tutaj o technologii 3G,nawet nie LTE. Ale fakt,ze stacjonarny jest bardziej stabilny,to trzeba mu oddać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz TPsa zmieniła sie w Orange, myslałem że jakas super oferta, atu tylko telewizory na EURO :)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Play daje najwięcej za abonament 49 7 GB zł misięcznie. Dla obcykanych w temacie, czy taka operacja ma sens.

Kupuje startr w Orange 20 zł, doładowuje za 100 zł i dostaje ileś tam GB. Czy jak wytransferuje te 100 zł na telefon dziewczyny to zostana mi te GB na internet?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności