Skocz do zawartości

sposób na problemy z biegami corsa b


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...

nie spotkałem się jeszcze aby na forum wymagane było przywitanie, ja tego nie robiłem nigdy i nikt mi problemów nie robił, jak ktoś chce to się wita, nie to nie

jeśli myślisz że to był przejaw jakiejś arogancji, cwaniactwa lub czegoś w tym stylu to się mylisz, nie miałem tego na celu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Niedźwiedź

nie lubię takich bezsensownych rzeczy

jak ktoś chce to się wita, nie to nie

Co prawda ja37, już Ci nieco naświetlił sprawę nie mniej jeszcze dodam coś od siebie...

 

Uważasz grzeczność za bezsens? Ciekawy sposób postępowania tym bardziej, że to Ty właśnie oczekujesz tu od nas pomocy.

To nie forum goni za użytkownikami a użytkownicy za forum. Jeśli nasze zasady dobrego wychowania wydają Ci się nie do przejścia w takim razie ... resztę możesz sobie sam dośpiewać. inne fora też są nam znane i ja jak dotąd spotkałam się z tym, że na każdym jest wątek gdzie powinno się powiedzieć zwyczajowe "dzień dobry".

Chyba, że masz namyśli jakieś piopiardółki, bo szanujące się fora mają ten jak to określiłeś "bezsens"

Roszczeniowy stosunek do życia ma krótkie nogi i mam nadzieję, że "chodzenie" Cię nie boli i zajdziesz pomoc gdzieś indziej.

 

nie miałem tego na celu

- W takim razie co? Bo jak na razie nie trudno Cię zrozumieć w wymiarze obyczajów.

Życzę powodzenia.

 

Koniec OT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok, rozumiem o co Wam chodzi

nie wszędzie wymaga się przedstawienia, pierwszy raz w ogóle spotykam się z taką reakcją na nie zrobienie tego (ale to chyba ja wywołałem to moją odpowiedzią, źle odebraną)

owszem, są takie wątki, ale to chyba tylko dla tych co chcą się przywitać, ja tutaj szukałem rzeczowych i konkretnych odpowiedzi, a nie miejsca gdzie mogę sobie porozmawiać na luźne tematy

 

w ogóle na podstawie jednego niezbyt przemyślanego i pisanego na szybko zdania (fakt, może trochę niegrzecznie i źle to napisałem) próbujecie ocenić moją osobę, mylicie się, trudno, ale rozumiem, debili i internetowych kozaczków pełno

 

Koniec OT

racja, proponuję usunąć wszystkie posty od mojego do końca, jako nic nie wnoszące do tematu

 

a ja idę szukać pomocy gdzie indziej

 

żegnam :)

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Koniec OT

 

racja, proponuję usunąć wszystkie posty od mojego do końca, jako nic nie wnoszące do tematu

 

a ja idę szukać pomocy gdzie indziej

 

żegnam :wino:

Masz rację idź gdzie indziej to forum jest dziwne. NIe które osoby na tym forum mają manię usuwania i poprawiania postów i blokowania użytkowników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Allo Panowie 8) może jak ktoś będzie wymieniał zestaw naprawczy to zrobiłby jakiegoś manuala ;) bardzo ale to bardzo by się przydał - oczywiście jak wszystkie cenne wskazówki na naszym forum :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności