Skocz do zawartości

Sintra - lusterko zewnętrzna


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam,

 

jaki znacie sposób na rozebranie lusterka tak, zeby go jeszcze bardziej nie zniszczyc...

 

przy okazji drugie pytanie, bo pewnie mi się przyda ta informacja, jak wymontować całe lusterko...

 

problem z nim mam taki, że słyszę silniczek, ale lusterko nie reaguje...

 

pozdrawiam,

ssn

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Samo szkło trzeba po prostu wyciągnąć z obudowy.

Jest przymocowane za zatrzaski, tak wiec nie powinieneś mieć problemu.

 

Co do problemu , pewnie jeden z plastikowych kołków nie jest

na swoim miejscu i dlatego słyszysz silniczek a szkiełko sie nie porusza.

 

Aby zdemontować całe lusterko trzeba zdjąć boczek z drzwi, wtedy odsłonią sie śruby

którymi jest przykręcone do drzwi.

 

Pozdrawiam i miłej zabawy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

uffff.... jedno z głowy...

 

zatrzask jest na samym środku lustra, na szczęścia można włożyć tam rękę, żeby zatrzask znalazł sę między palcami i centralnie mocno pociągnąć...

 

wyjąć lustro, odłączyć podgrzewanie...

 

później należy zablokować ręką dwa nagwintowane t-kołeczki i joystickiem uruchamiając silniczki wykręcić je... lub odkręcić ręką jak śruby...

 

wcisnąć kołeczki w odpowiednie otwory lustra (użyłem drewnianej deseczki),

 

podłączyć ogrzewanie i wpasować lustro kołeczkami w otworki z których zostały wykręcone...

 

joystickiem dociągnąć lustro, na końcu docisnąć dłonią środek lustra do obudowy (do usłyszenia dźwięku zatrzasku)

 

cieszyć się...

 

to jeszcze został mi nie działający nawiew...

 

dzięki kaski za podpowiedź...

 

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie odparowuje :cry: ale po zdjęciu szkła okazuje się że nie ma zasilania na wsuwkach do lusterka. Pytanie brzmi- podgrzewanie lusterek załącza się wraz z podgrzewaniem tylnej szyby? Czy jest jakiś inny włącznik którego ja nie mogę zlokalizować? W jakich warunkach zadziała podgrzewanie lusterek,czy musi być temperatura na minusie ?? bo sprawdzałem w garażu przy +7 stopni. Ewentualnie gdzie szukać braku przejścia prądu. Ustawianie elektryczne działa. A i jeszcze mam pytanko - mam pod sufitem panel z włącznikami od szyber dachu , uchylania tylnych szyb, drzwi przesównych i ich blokadę oraz "chyba" blokadę oświetlenia w kabinie - ale nie działa ten włącznik lub nie wiem co ma robić. Jak mam otwarte drzwi i go włączę to lekko skacze napięcie na żarówkach oświetleniowych ale nie gaśnie czy to do tego ma służyć? Pozdrawiam Olo

Edytowane przez Rybkowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podgrzewanie lusterka działa przy odgrzewaniu tylnej szyby . Ten przełącznik po lewej stronie jest od oświetlenia kabiny . Jeśli masz takie objawy , to pewnikiem styki nie działają tak jak powinny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odparowuje :cry: ale po zdjęciu szkła okazuje się że nie ma zasilania na wsówkach do lusterka. Pytanie brzmi- podgrzewanie lusterek załącza się wraz z podgrzewaniem tylnej szyby? Czy jest jakiś inny włącznik którego ja nie mogę zlokalizować?

Jak mam otwarte drzwi i go włączę to lekko skacze napięcie na żarówkach oświetleniowych ale nie gaśnie czy to do tego ma służyć?

Cześć.

Sprawdź połączenie przy słupku A w nadwoziu za harmonijką z przewodami jest kostka, następna pod poszyciem drzwi. Działają bez względu na temperaturę zewnętrzną.

Oświetlenie wewnętrzna załącza się regulatorem natężenia podświetlenia wskaźników max wychylenie w prawo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności