Skocz do zawartości

Zegary i kontrolki


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam też jestem zainteresowany opinią, bo u mnie jest podobnie aprócz tego jescze światło jakty mocniej w tym czasie świeci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Witam mi dokladnie nic nie powiedzieli zostawilem im samochod na jeden dzien(w serwisie Opla) zrobili nim 100 km i jak po niego poszedlem to powiedzieli ze nie wiedza co to jet bo nic im sie nie dzialo jak go probowali.Z tego co jej mowilem jak to juz pisalem chodzilo o jedna z dwuch kostek ale nie mowili mi jak sie one nazywaja bo rozmawialem z Kobieta ktora przyjmuje awarie a nie z Mechanikami.Powiedziala mi tylko ze jak calkowicie sie to zepsuje to wtedy beda mogli mi powiedziec w czym jest problem bo podlaczajac go pod komputer nie wykazuje zadnego bledu(awari),a jak na zlosc jak nim jade do warsztatu to wszystko jest OK,bylem tez w innym warsztacie ale i oni nie mogli mi pomuc bo podlaczyli go pod kompa i wszystko bylo ok popatrzyli styki z tylu w zegarach i powiedzieli ze wszystko jest dobrze.Jak bys to naprawil to daj znac Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam,

Mam również podobny problem w oplu corsie c rok 2002 1.2. Zegary opadają w czasie jazdy. Jeżdżę z tym problem już około 2 lata i do tej pory nie wiem o co chodzi. Ostatnio miałem kilka dni temu znowu taką sytuację. Czy ktoś ma na to konkretne lekarstwo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
Gość maniek140189

ja mam problem taki. posiadam vectre a 1.6i kat b+g 91r i podczas proby (nieudanej) wyjecia zegarow (jakos sie zaklinowaly) zaczelo mi sie kopcic ze skrzynki bezpiecznikow, niby sa ok ale, krecac kluczykiem tylko na III nic sie nie zapala, po odpaleniu tez nic, dopiero podczas jazdy zapala sie kontrolka od akumulatora i sondy lambda. obie swieca nieregularnie, zadna inna sie nie swieci a wskazowka od temperatury ktora wskazywala ponad 150 stopini :lol: (ale to od termostatu czy cos) lezy spokojnie, tak samo jest z patyczkiem od paliwa. nie wiem czy faktycznie nie laduje bo musze najpierw zbierznosc ustawic, ale martwi mnie to co sie stalo. piszcie jak moge ten problem rozwiazac. pozdrawiam :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Gawlak

a skad mam wiedziec ze ich nie sprawdzales ??

od tego sie zaczyna :wesoly:

a multitimer jest za bezpiecznikami

wiec dym z tego miejsca moze i to oznaczac :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek140189

jak spojrzalem to byly niby ok, no ale jednak:) a za bezpiecznikami to ja mam wiazke kabli :wesoly: i nic wiecej nie zauwarzylem :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności