Skocz do zawartości

Zegary i kontrolki


Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek140189

a co mam zrobic z kierunkami bo: wlaczam awaryjne, jest ok, wylaczam i wlaczam pojedynczo to swieci (ciaglym swiatlem) mi sie tylko pod zegarami i nie migaja na zewnatrz ani przerywacz nie chodzi. dopiero jak poruszam przelacznikiem kierunkow to laskawie zadziala. podobno to wina wlacznika awaryjnych, tylko czy musze go wymieniac :brawo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm,też przerabiałem w Astrze zawieszanie się kierunków, jak ruszyłem manetka lub włączyłem awaryjne problem ustępował (tylko na tą chwilę).Na koniec zamieniłem miejscami przerywacze (mam dwa), i już ponad 3 miesiące spokój.Może warto w pierwszej kolejności, zajrzeć właśnie w przerywacz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek140189

przerywacz, rozebrany, wyczyszczony i zlozony no i nic to nie zmienilo :D

 

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 17:10 ]

Mam nowy problem :) dotyczy on siatel mijania i dlugich. Maianowicie wlacznik w pozycji zero, wszystko ok, na postojowych tez ok, a gdy wlaczam na mijania, lekko swieci sie kontrolka od dlugich, ogolnie nie dzial mi jedna zarowka na dlugich, czy to moze byc przyczyna? a moze gdzies robi sie jakies zwarcie? czekam na propozycje, pozdro :)

 

[ Dodano: Nie Paź 25, 2009 22:33 ]

Tak czytam wyżej i widzę że same głupoty pisałem (te pytania) :D:brawo:

 

A mój problem z kierunkowskazami rozwiązałem, w obudowie awaryjnych mam ułamany plastik i był zagięty do góry (przez to nie wysuwał się do końca i robił psikusa), nastawiłem na swoje miejsce, kierunki prawidłowo działają, jak i od awaryjnych przycisk :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam koledzy wiecie już coś na temat tych opadających zegarów czy ktoś to robił? bo niestety też mam ten problem

Czytałeś uważnie ten temat? Wyraźnie pisze że przyczyną tej awarii jest albo moduł CIM albo kostki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie bo w warsztacie (Opla) mi powiedz

rafal88,jak widzisz tu pisze że oni w warsztacie opla sami nie wiedzą która to jest kostka.

a możesz przybliżyć bliżej które te kostki?? niestety kiepski jestem z tego tematu

Ta od zegarów znajduje się z tyłu za zestawem wskaźników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam dzisiaj mialem ten sam problem zegary opadly pzrestaly dzialac, zapalily sie kontrolki ladowania i ABSu i obrazek kierownicy z wykrzyknikiem zadzwonilem do ubezpeczalni podjechal gosciu tranzitem poruszal kablami za schowkiem i auto odpalilo przejechalem moze 5 kilometrow wjechalem w duza dziure i znowu kaplica wiedzialem juz ze jak zgasze silnik juz nie zapale auta podjechalem do pierwszego lepszego mechanika ktory otworzyl maske poruszal kablem za pokrywa silnika powiedzial ze imobilajzer nie laczy i wszystko dziala :D ktos mial moze taki sam problem ;) i czy to imobilajzer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności