Skocz do zawartości

Problemow ciag dalszy...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

...jak w temacie-to wyglada tak: jade, w pewnym momencie sie zapala-a samochod normalnie jedzie-nie rzuca nim, nie spadaja obroty-wszystko jest oki...po jakims czasie sie wylacza-tez nie jest to z niczym powiazane...i tak w kolko-czasem sie zapala czasem wylacza...

 

...zauwazylam jedynie takie zjawisko-jak przekrecam raz kluczyk w stacyjce (wtedy gdy zapalaja sie kontrolki) bobka to cos 'mruczy' pod maska po prawej stronie (wzgledem kierowcy), czy to moze miec jakis zwiazek z gazem? Jak bylam na sprawdzeniu instalacji to Pan mi powiedzial, ze do wymiany jest sterownik i jeszcze cos wlasnie w tym miejscu co brzeczy(moze uda mi sie wstawic rysunek)

 

...ponadto-jak rzucilam okiem pod maske to na akumulatorze sa jakies wilgotne plamy-nie wiem co to jest-na poczatku myslalam ze to woda deszczowa, ale od kilku ladnych dni nic nie padalo a plamy nadal sa...to nie jest ani tluste ani nie pachnie-poprostu wilgoc-moze to normalne?

 

czy cokolwiek z tego co wymienilam moze miec zwiazek z ta kontrolka?

 

Aaa i jeszcze jedno pytanie-czy 85 zl w Lodzi za podlaczenie do kompa i wyszukanie bledu to duzo? slyszalam ze to normalnie kosztuje 70 zl...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno na kompie nie byłem....

A nie możesz sama odczytać błędów?

Plamy na akumulatorze to normalne, jest w sumie na wierzchu, ja sobie osłoniłem folią PET.

Przyjedź jutro pod miga na Politechniki na 19:00, to popatrzymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wild_elk

stawiam na erg albo coś z elektroniką - może przez instalacje. U mnie jak sie zapaliła też nie było nic czuc a mialem lekko zapieczony zawór erg, a poza tym podłaczenie pod kompa ale w aso czy u zaprzyjaźnionego mechaniora ? u mnie na wsi w aso biorą 144 zł a za płotem mam za " bardzo dziękuję" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to taki maly zaklad-ale sprawia pozytywne wrazenie-trafilam tam do nich jak mi biegi wyskoczyly i trzebabylo mechanizm biegow wymienic...(tak apropo czy jest i ile kosztuje taki mechanizm ale bez tego plastikowego badziewia tylko z jakims innym materialem?)

 

 

Co to jest erg?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak-dokladnie o ten mechanizm-nie wie ktos czy zamiast tego plastikowego ustrojstwa wsadzaja cos innego?

 

[ Dodano: Sro Maj 28, 2008 21:52 ]

corsa 1.0 z 2001 roku (grudzien)-wersja podstawowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak sobie poczytalam o tym EGR i to rzeczywiscie moze byc to...to moze tez miec zwiazek z tym jak kiedys go odpalam to strasznie sie dusil, obroty spadaly i raz mi nawet zgasl...w ktorym to jest miejscu pod maska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności