Skocz do zawartości

spadek mocy- Astra F 1,6 8V 1994


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

odłączałem sonde lambde i jazda jest taka sama. Niczym się nie różni.. już nie wiem co może być ???

 

[ Dodano: Pią Cze 06, 2008 12:31 ]

jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to piszczie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moze filtr powietrza do wymiany, moja astra miala troche mniejsza moc i palila 12 litrow gazu, a okazalo sie, ze filtr powietrza czarny od brudu. wymienilem i pali ok 10,5 litra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

właśnie filtr powietrza czysty bo sprawdzałem. Dziś także wydech sprawdzałem czy nie jest zapchany, ale wszystko ok. już nie mam pomysłów...

 

[ Dodano: Pią Cze 06, 2008 21:16 ]

dodam jeszcze że wydech mam szczelny a gdy dodam gazu to jest głos jakby tłumnik był dziurawy... czemu to tak?:wink:?:]? wszystko jest szczelne bo sprawdziłem na kanale dziś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.Nie wiem czy nie za późno,ale miałem to samo kiedyś w omedze.I u mnie to była pompa paliwa na wykończeniu,tylko że jakiś model przede mną żarówkę od inspekcji wyjął,żeby nie mrugała.Może masz zbiornik paliwa bardzo zabrudzony,ja miałem tam z kg piachu.Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

właśnie pompkę paliwa wymieniałem ok 2 miesięcy temu.. tyle że to nie był oryginał. A w zbiorniku nie było brudu bo patrzyłem (pompka pod siedzeniem wiec było widac) niepokoi mnie jednak ten odgłos- jakby w wydechu dziura była... dzwięk dochodzi z okolic kolektora jak samochód jest na kanale i się dodaje gazu. może jakaś uszczelka jest do wymiany?:] proszę o porady bo ja już nie wiem co tam może być.. :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam! :] Może mam Tigi, ale miałam identyczne objawy.. :] Muliło ją okrutnie, silnik głośniej chodził, czasami "pierdziała" z rury.. :wink: Wymieniany był EGR, filtr paliwa, sonda lambda, rozrząd, czujnik wałka rozrządu, świece, przewody.. i nic.. :] Dwa miesiące zabawy, aż do przed wczoraj.. :] Okazało się, że cewka zapłonowa ma przebicia.. :] Więc może na to zwróć uwagę albo sprawdź czy w rozrządzie pasek nie przesunął się o jedno miejsce podobno takie akcje też są przyczyną mulenia.. :]

 

Życzę powrotu do zdrowia Astrze.. :] Żeby znów mogła brykać.. :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cewkę sprawdziłem i jest ok. Za to teraz wyskakuje mi błąd 35-Silnik krokowy - niewłaściwa liczba kroków. Co mam zrobić żeby było ok??? wymienić krokowca?? dodam jeszcze że check zapala się w upalny dzień przy wysokiej temp jak auto jest nagrzane

 

[ Dodano: Wto Cze 17, 2008 20:17 ]

w dalszym ciągu mam problem z autem. proszę o jakieś rady. pczeczytajcie jeszcze raz ten temat i doradzcie mi co to może byc :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość sledzik1102

przemo88 mam identyczne objawy w swojej astrze, jesli uporałes sie z twoim problemem to podziel sie tym na forum, napewno wiele osób ma podobny problem i czeka na jakąś podpowiedz, przeczytajcie cały temat od początku i moze ktoś coś poradzi

 

[ Dodano: Pon Lip 14, 2008 11:32 ]

dziś odczytałem błedy w mojej astrze, zbyt wiele to mi nie powiedziała astra, mianowicie tylko błąd nr 13 czyli Sonda lambda - brak sygnału, poradzcie co mam zrobić bo czytałem na forum ze inni tez tak mieli i wymiana na nową sonde niektórym nic nie pomogła, tylko pieniądze wydali, a jak patrzałem na ceny tej sondy to aż żal za tyłek sciska. czekam na jakies rady i wtedy zaczne działać.

 

a jeszcze jedno pytanko- czy muszę wymienić sonde lambda żeby odczytac inne ewentualne błędy czy powinny one się wyswietlić razem z tym co odczytałem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności