Skocz do zawartości

oryginal czy zamiennik?


Gość arnolddd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znów was pomęcze.

Co zalożyc? i co bedzie latwiej zalożyc?

 

Uzywke GM

czy cos takiego:

 

http://moto.allegro.pl/item384935876_elektryczne_szyby_opel_astra_ii_2.html

 

czy:

http://moto.allegro.pl/item380747181_elektryczne_szyby_dectane_do_opel_astra_g.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myslisz duzy bedzie klopot z podlączeniem?

Sa juz dwa tematy o elektrycznych szybac tam mozna bylo spytac to po pierwsze a dwa to nie wiem czy jak zadajesz to pytanie to czy tyczy sie mechanizmow oryginalnych czy tych z linkow. Nie wiem na ktore mam CI odpowiedziec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoł chodzi mi o te z linków i używany oryginalny.

Kumple który ma mi zakładac te szyby mówił ze moze jaktrzeba bedzie ciągnąc prąd to moze byc klopot z otwieraniem szyby pasazera od strony kierowcy?

Co o tym sądzisz dzięki>

 

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 08:35 ]

dzwonilem dzis do kilku serwisów opla - i wszedzie uslyszalem ze nie ma pociągniętego prądu do elektryki szyb - w związku z czym musze kupic wszystko przekaxnik, kable itp.

Jak sądzicie ile to będzie kosztować tak mniej więcej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz kupowac zadnych przekaznikow bo elektryczne szyby takiego czegos nie posiadają. Poczytaj inne tematy z elektrycznymi szybami bo tam tez sie wypowiadalem i bez sensu jest abym powielal to samo. Tam jak dobrze poczytasz to znajdzies zodpowiedz na twoj problem. Tutaj nawet proponuje sprawe zamknac.

 

Linki do teamatow isteniejacych: KLIK KLIK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności