Skocz do zawartości

Jaki macie komp i internet?


Gość zibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moze taki temat rozwiniemy?

Mam PentiumIV 2,66 Ghz na płycie Asusa P5RD1-V kręconego na 2,9

1 Gb Ramu Apacer w dualu,grafa Radek X800 GTO 128 MB(256 bit).NagrywarkaDVD i napęd firmy LG.

Monitor CRT Philips 17" 107 S6

Net radiowy 512 kb/s bez ograniczen i płace 67.10 jeszcze przez pół roku.

 

 

Jak ktos ma taka grafe jak ja to prosze o podpowiedz na jakich sterach chodzi najlepiej,bo nie mogę dopasowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moj wynalazek to Athlon XP 1700+ (1465MHz)@ 2600+ (2088 MHz), plyta glowna Abit NF7-S 2.0, zasilacz Chieftec 360W, 512 MB RAM, grafika GF6600 128MB (core 300@410, mem 550@670), nagrywarka RW, 2 dyski HDD, monitor Dell (odswiezanie 100Hz).

Necik mam przez kablowke, na poczatku bylo to 512, teraz w tej samej cene dodali 256 transferu i mam 768 :) Oplata miesieczna 70 PLN.

 

EDIT:

pamiec 1GB w dual DDR, procek 10,5x200 Czyli 2100 MHz z procka 1465 MHz :)

Nagrywarka LG LightScribe Ultra 66 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebym to ja wiedział, co mam w kompie..... :)

Sempron 300+, 1 giga ramu.....więcej grzechów nie pamiętam. :)

Opłata 79.00, bez kaganca, radiowy, 512kb/s, w nocy 1Mb/s.

 

Aha, nagrywarki brak, siedzi w serwisie, chyba już nie kupię szajsunga...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam laptoka i stacjonarny.

laptok to pentium 1,7 , 512 ddr2, 80gb, panoramiczna 17, radek 9700 z 256MB wlasnej pamieci.

stacjonarny to amd barton mobile 2500 przekracony na 3200 (2,5GHz), 1GB ramu geil, GeForce 6800GS gainward, plyta abit (nie pamietam modelu ale z KT600) dysk 40GB i 80GB na SATA, nagrywarka dvd nec'a (ma 3 miesie i ok 100plyt zaliczonaych), dvd rom liteon i nagrywarka CDRW liteon (wypalone na niej ponad 700 plyt i smiga dalej), monitor to stary ctx 17" z kineskopem sony.

neostrada 512 80zl/mies (bardzo przydaje mi sie zmienne zewnetrzne ip :) ) limit 15GB ale ostatnio zaliczam max 9GB wykozystanego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba już nie kupię szajsunga...

 

Sotki za OT - ja37, zapamietaj - "Nic samsunga co sie kręci!"

 

Przerabialem to posiadajac CD tej firmy, nie czytala nagranych plyt o pojemnosci 700MB, mimo iz byla na gwarancji i jezdzila kilka razy do serwisu nie udalo sie jej do tego zmusic! Wyrzucilem ten naped z 7 pietra (akademik Alkatras) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzECHO, masz rację, ale jak kupowałem, to byłem w tym zielony.

Mam nauczkę, działał przez 7 miesięcy, trochę za krótko, jak na nagrywarkę.

2 lata jeszcze bym przebolał.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P4 2,60GHz, 768MB DDR, płyta główna Biostar P4VTC, grafa NVIDIA GeForce FX 5200 128MB, dysk 80GB Samsung, DVD-ROM Samsung 48x, CD-RW Teac 24x, panel LCD 17" Neovo E-17A, karta dźwiękowa Sound Blaster Live! 5.1, głośniki Creative Inspire 5.1, 4 porty USB, Bluetooth na USB, net 1Mb/s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PentiumIII 2.0 ( przykrecony na 1.7 ) płyta niewim :) , grafika to Radeon 9200+ , 512 ram , 160 gb ( 2 dyski po 80 Maxtor i Samsung <= nie narzekam ma go ju 3 lata :) ) nagrywarke DVD+RW + Cd-Rom Nec , Karte dzwiekowa Sound Blaster niewim jaki model + cały komplet dopełnia zestaw Cambridge SoundWorks 5.1 ( gra wspaniale ) , plus dodatkowe bajery typu 8 wyjsc Usb na szynach :) odbiornik Bluetooth i Irda .

 

a internet jest powiem nie nazekam :lol: DSL 8000 , przepustowosc to dokładnie 8192 kbps/s

bez zadnych ograniczen :lol: jak ktos chciał by poczytac to Prosze :) i Naprawde Polecam :)http://internetdsl.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna: ECS K7S5A Pro

Procesor: AMD Duron 1800 MHz

Ram: Kingston 256 DDR

HDD: Maxtor 80 GB + Fujitsu 6,4 GB

CD-RW: Asus

DVD-RW: LiteON

Karta dźwiękowa: Zoltrix Nightingale 5.1

Karta graficzna: GF mx 440 ASUS V9180 SE 64BM

Monitor: AOC LCD 520LM 15'

Glosniki: 2x PHILIPS 50W z wieży + wzmacniacz PHILIPS FA930

 

NET: Chello 512 kb/s

 

Nie mam cierpliwości już w złoma inwestować, ważne że nfsy chodzą i GTA :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cieniasy z was z tym sprzętem :)

ja mam taki:

Płyta główna: ECS K7VTA3

Procesor: AMD Duron 1000 MHz

Ram: Kingston 256 DDR

HDD: seagate barracuda 40GB 7200 (fujitsu sypnął sie po roku, a maxtor po 6 m-cach)

CD: LG 52

Karta dźwiękowa: soundblaster

Karta graficzna: GF2 mx/mx 400 64BM

Monitor: Samsung syncmaster 551s (pozdro dla ja37, już 5 lat chodzi)

no i CD-RW - LG 24x10x40 - pięć lat działczy i bez zastrzeżen, ja37, :)

neostrada - 256, 72,00 za m-c :)

 

sprzęt, że nie ma ch*** we wsi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności