Skocz do zawartości

Przygasanie, szarpanie itp... Rozwiazanie!Astra G X18XE1


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wymieniac raczej nie bede bo wiadomo to ile pochodzi taki uzywany sterownik? a pozatym tez moge juz kupic taki uwalony. Myslalem duzo o tym i chyba go naprawie 350-1200zl koszt moze zamknie sie to w mniejszym przedziale. Zobaczymy jak cos to bede pisal.

 

pozdrawiam i dzieki za wszelkie info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mysle ze niedlugo tez podjade do ASO i zapytam sie o to rozwiercanie, czy juz to wogole robili...pozatym czekam na kolege jak naprawi sterownik, najchetniej bym podmienił na chwile ale nie mam skad wziasc...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

16500 pol roku temu...+ oplaty :evil: tyle ze ja mam ta wersje silver edition czy cos takiego + kilka dodatkow oryginalnych:) przebieg 116tys i model 99:) Czy to duzo?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16500 pol roku temu...+ oplaty :evil: tyle ze ja mam ta wersje silver edition czy cos takiego + kilka dodatkow oryginalnych:) przebieg 116tys i model 99:) Czy to duzo?!

Jak wierzysz w ten przebieg to jest mały, tu masz duży przebieg Astry 2 1.6 99

 

Chyba, że pytasz o cene to TU

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

16500 pol roku temu...+ oplaty :evil: tyle ze ja mam ta wersje silver edition czy cos takiego + kilka dodatkow oryginalnych:) przebieg 116tys i model 99:) Czy to duzo?!

czyli wyszło jakieś 18 000 zł ? moim zdaniem to dużo za dużo !

 

16500 na gotowo to by było ok .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

e tam duzo nie duzo to pojecie wzgledne. zalezy w jakim stanie byl samochod i silnik. jezeli byl w b. dobrym stanie to 18 000 bedzie adekwatna cena. wiec nie mozna tak tego porownywac ze kolega kupic za 12 000 bo moze to byc zlom.

 

wracajac do tematu pisz czy udalo Ci sie cos z samochodem zrobic ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wlasnie jutro oddaje auto do elektornika... Dowiedzialem sie co jest powodem wlasnie tego wszystkiego. Tam sa takie druciki ktore lacza chyba gniazdo z plytka i one lubia sie rozsypac(koszt 350zl i zastanawiam sie czy sam bym tego nie zrobil ), ale powiedzial tez ze moze byc juz taka kaszana ze trzeba wymienic (koszt 1200zl z robocizna).

Jutro dam znac co i jak z tym moim autkiem...ehh trzymajcie kciuki

 

aha gosc mi wlasnie pokazywal jak to wyglada od srodka takie male gowno i tak od niego zalezy... i wlasnie te druciki byly prawie wszystkie rozsypane i mowi ze wlasnie bedzie zamawial dla tego goscia nastepny sterownik... duzo ma takich przypadkow....ehhh te ople

 

pozdrawiam i zyczcie mi szczescia, i mam nadzieje ze rozjasnilem komus co nie co

 

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 18:35 ]

No i pupa.... Wszystko jest sprawne...Chyba mnie cos strzeli niedlugo... W najblizszym czasie sprobuje z rozwierceniem przepustnicy...ehh

 

Jeszcze jedno...W koncu wymienili mi sterownik silnika na inny w sumie na 2 inne bo wyskoczyl blad: Zbyt wysokie napiecie na biegu jalowym, czy cos takiego na 2 sterownikach pokazywalo to samo, ale zastanawia mnie to czemu na moim sterowniku taki blad sie nie ukazywal. Mam dwie przepustnice wiec pomyslalem ze zmienie na ta ktora byla razem z samochodem i po zmianie przez 2 dni nic sie nie dzialo az do dzisiaj gdy wieczorem odpalilem i kontrolka sie zaswiecila i wyskoczyl ten sam blad(zbyt wysokie napiecie biegu jalowego) i to bylo na sterowniku ktory mi wymienili. Tylko teraz sie zastanawiam ktora z tych czesci jest zepsuta. Czy przepustnice, czy sterowniki(na moim sterowniku nie bylo zadnego bledu, kontrolka sie nie swiecila)?

Moglby mi ktos doradzic co z takim fantem zrobic?

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności