Skocz do zawartości

ciężko wchodząca jedynka Tigra


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

co może być powodem ciezko wchodzącej jedynki? czasami w miescie w korku jak samochod pomału sie toczy i chce wrzucic jedynke, musze uzyc sporo siły zeby ją wbić. Inne biegi tez jakby ciężej wchodziły ale z wrzuceniem ich nie ma zadnego problemu. zastanawiam sie czy to nie z powodu braku oleju w skrzyni gdyz od jakiegos czasu wycieka mi on na chodnik. ale kojejna sprawa ze nie mam pojecia jak sprawdzic jego poziom bo nie wiem wogole gdzie sie on znajduje :rotfl: czy kto jest mi w stanie pomoc? :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności