Skocz do zawartości

Woda pod wykładziną


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

huri_khan, klimy nie mam i naprawdę mi nie ubywa a woda jest mam zamiar teraz w sobote sie za to wziasc ale nie wiem gdzie szukac przyczyny a nie chce mi sie szukac dziury w całym moze ktos mnie nakieruje ładnie proszę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli wody nie ubywa bo sprawdzałeś i nie masz klimy to jedynym wyjściem jest to że woda dostała się z zewnątrz i tutaj są 2 możliwości:

- ktoś wylał wodę w środku,

- jeździłeś po kałużach i masz dziurawe podwozie.

 

Więc na kanał i sprawdzaj podwozie czy nie zgniła blacha lub czy nie zgubiłeś plastikowych zaślepek które są w podwoziu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha sprawdzę jak będę robił w sobotę bo i tak będę wyciągałwszystko ze środka od strony pasarzera i się okaże czy są te zaślepki w każdym bądz razie dziękuje jak bedziesz cos jeszcze podejrzewał to prosze abys napisal ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauwazylem ze u mnie tez jest mokry dywanik, a raczej wilgotny i to tylko w 2 miejscach. najwiekszy zaciek jest dokladnie pod kierownica, czyli po srodku dywanika, druga mniejsza plama jest w okolicach pedału gazu.

położyłem papierowe reczniki zeby zobaczyc cos to takiego.,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam wszystkich szczesliwych lub mniej posiadaczy opli astra.ja mam opelka gsi z roku 91 i po zimie zauwazylem ze dywaniki pod nogami kierowcy i pasazera sa cale w wodzie. okazalo sie ze to uszczelka ktore do niej nie dolegala(ta koło wycieraczek)i kanal odprowadzajacy przy nagrzewnicy nad grodzia silnika. uszczelke wymienilem i dodatkowo zakleilem silikonem.i po problemie!:beer: uszczelnilem silikonem tez ten plastik na ktorym montuje sie filtr kabinowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego darek88d mógbyś bliżej opisać albo jakieś fotki o jakąuszczelkę ci chodzi :twisted: Mam włąsnie podobny problem że gdzieś mi dostaje się woda. Kiedyś zakłądałem temat podam link: http://forum.opel24.com/gdzies-mi-przecieka-vt38922.htm

Dodam że nie gdznije mi podłoga ani progi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,j

a mam podobny problem,tylko nieco bardziej dziwny!Otóż woda u mnie pojawiła się w dużej ilości za fotelem kierowcy (z gąbki pod dywanikiem leci litrami) i na połowie dywanika przedniego po stronie kierowcy,ale jest to połowa od strony fotela,także na pewno nie leci pod przednią szybą ani z klimy.Dziwne jest to, że części pionowo leżące dywanika są suche,a woda jest tylko na samym środku.Korki w podłodze są w dobrym stanie,ale na wszelki wypadek uszczelniłem je silikonem.Zobaczymy jak będzie.Chciałbym jeszcze odetkać na wszelki wypadek odpływy.Jak je znaleźć??

Astra jest 3 drzwiowa.

Dzieki góry za pomoc!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,j

a mam podobny problem,tylko nieco bardziej dziwny!Otóż woda u mnie pojawiła się w dużej ilości za fotelem kierowcy (z gąbki pod dywanikiem leci litrami) i na połowie dywanika przedniego po stronie kierowcy,ale jest to połowa od strony fotela,także na pewno nie leci pod przednią szybą ani z klimy.Dziwne jest to, że części pionowo leżące dywanika są suche,a woda jest tylko na samym środku.Korki w podłodze są w dobrym stanie,ale na wszelki wypadek uszczelniłem je silikonem.Zobaczymy jak będzie.Chciałbym jeszcze odetkać na wszelki wypadek odpływy.Jak je znaleźć??

Astra jest 3 drzwiowa.

Dzieki góry za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności