Skocz do zawartości

Dwa kadetty


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatni mój post był na temat dymienia niebiesko-białym dymem z wydechu wzkazówki jakie dostałem to generalka silnika lub zakup nowego tak się składa że zakpilem drugiego kadetta (na częsci) silnik ten sam czyli 1.3 tylko na innym gazniku z jakimś komputerkiem co idzie do gaznika przypomne że silnik w tym pierwszym kadecie był 1.3S wieć nie wiem czy tamten akurat też jest S wiec to jest pierwsze pytanie do was co o tym sądzicie. Drugie pytanie brzmi że w tym co dzisiaj zakpuilem kadecie jest pewien problem ze ssaniem (ręczny) na ssaniu silnik chodzi bez zarzutu jednak jak się wyłączy ssanie silnik nie chce pracować. czego to może być przyczyna jak uważacie z góry dzieki wam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś z takim samym silnikiem co mój,1.3N 60km,tez mam ręczne ssanie,wogóle te ręczne ssania są do kitu,choć u mnie jest nienagorzej ale przy odpalaniu na ssaniu czasem cienizna.sprawdź w gaźniku,może coś tam nie gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saxpire, regulacja gaźnika pewnie pomoże no i sprawdź jaki jest poziom paliwa w komorze pływakowej

bossmen, żadne ssanie ręczne nie jest lipą trzeba je tylko poznać :)

 

Popr.lit./DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saxpire, regulacja gaźnika pewnie pomoże no i sprawdź jaki jest poziom paliwa w komorze pływakowej

bossmen, żadne ssanie ręczne nie jest lipą trzeba je tylko poznać ;)

 

Popr.lit./DAROMV6

andrzej oświeć mnie trochę jak możesz,chętnie poczytam,może coś wiesz o spalaniu apropo ssania.jeżdżę kadziem dopiero dwa miechy,ale pomału uczę się co i jak.może ktoś mi powie ile powinien spalić mój 1.3,jeżdżę głównie do miasta oddalonego od mojego domu jakieś 3.5km,na 1km w jedną stronę używam ssanie aż silnik się troszkę rozgrzeje,i tak przeważnie jeżdżę w trasy typu 3 może 4km w jedną stronę czasem wiecej,zdarzy się że wyjadę w trasę jakies 20,30km w jedną stronę,czyli ogółem moja jazda to taki lekki cykl miejski,trochę po mieście,z miasta na wieś i odwrotnie,z wsi na wieś ;],pali mi gdzieś z 8litrów,prawidłowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że to nie jest duże spalanie na tak krótkich odcinkach

postaram się przesłać ci coś ciekawego tylko nie wiem czy mi się uda ;)

 

[ Dodano: Wto Paź 21, 2008 22:22 ]

bossmen, a próbowałeś tu poprosić o książkę

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=14786&start=140#205874

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności