Skocz do zawartości

zepsuty reduktor - najprawdopodobnie - jaki kupić


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam asterke 1,4 na wielopunktowym wtrysku, aczkolwiek instalacje mam zwykłą - niestety taka już była jak go kupiłem.

ostatnio miałem problemy z odpalaniem go - padła pompa paliwa - teraz działa , ale od tej pory jak go próbowałem odpalić na gazie (jak było kilka dni przymroizków) zdech mi gaz, jak przełączam na gaz to zaraz gaśnie. Byłem u jakiegoś gazownika i stwierdził że najprawdopodobniej reduktor padł. zapytałem o cenę jakiegoś nowego - ok 450 zł plus wymiana ok 100 :),. Na razie zrezygnowałem bo na allegro widziałem reduktory nowe za ok 200 zł. Miałem jakiś "emmegaz ml 94 ep ", i taki mam wpisany w papierach od instalacji - czy jak kupię nowy i wymienią mi go u jakiegoś gaziarza to co ?? wpiszą mi nowy w papierach ?? bo podczas przeglądu sprawdzają te papierki ?? ewentualnie prosze o jakies typy reduktorów który mógłbym sobie zapodac do autka. ktoś mi podał taki .

 

http://www.allegro.pl/item140599626_reduktor_lpg_tomasetto_140_km.html

może być czy ktoś proponuje coś innego ??

prosze o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czasem nie ode mnie link?

Mi gaziarz wymieniał na identyczny, zapłaciłem 270 zł(parownik, wymiana, regulacja na kompie)

Co do papierów, to najważniejszy jest ten, że montaz był w zakładzie, a nie na podwórku pod domem, czyli w praktyce faktura; i homologacja butli.

Dasz radę nawet sam wymienić i jak potrafisz, to sam ustawisz, tym bardziej, ze masz najprostszą instalację, jak piszesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi się że od Ciebie mam ten link , tylko że aukcja sie skończyła, i teraz są tam chyba tylko do silników do 100 KM. Czy taki też może być ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no silnik niby ma 90 koni ale faktycznie poczekajmy, (faktycznie to nie wiem czy mam te 90 koni bo kiedyś miałem uno z1,4 i było mocniejsze od astry a też było na podobnym gazie) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jeden problem, otóż jak byłem u tego gaziarza to stwierdził że mam padnięty reduktor - jak myślicie chciał mnie naciągnąc na pieniądze ?? skoro powiedział że nowy kosztuje 480 zł ?? a ja dzisiaj wypaczyłem ze peknięty mam elektrozawór od gazu ,

jaka jest wasza opinia o tym ?? poniżej zamieszczam linka do galeri przedstawiającej kilka zdjęć przedstawiajacych własnie ten zawór, reduktor i przeróbki dziwne jakie porobili gaziarze podczas instalacji gazu - prosze o opinie

 

[ Dodano: Nie Lis 12, 2006 17:25 ]

i jeszcze coś mi się przypomniało - czy jeśli kupię reduktor w którym będzie filterek i zawór to czy potrzebuje jeszcze jeden zawór gazowy tak jak to mam do tej pory ?? filtr mam tylko jeden ale zawory 2 - jeden z filtrem a drugi w reduktorze ??piszcie bo nie wiem co mam jeszcze kupić a włąsnie mam zamiar kupić reduktor na allegro :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności