Skocz do zawartości

Wymiana żarówki ogrzewania tylnej szyby corsa B


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co zrobić, nie widzę tego, nawet nie pomyslałeś, żeby pokazać o co chodzi.

Jak masz inaczej niż na moich fotach, to jak mam ci pomóc?

Kumplowi rozebrać na siłę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ok juz sie sie dostalem do zatrzaskow i teraz jak to podwazyc zeby wyskoczylo masz jakis patent? po bokoach podwazyc czy z dolu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

u mnie ten walcznik nie wyjdzie... jest wszak na natrzaskach tak jak u ciebie JA37, ale jest zesponony z hmmm "szyna"na której sa żaróweczki, i zeby wymienić tylko zarówke od pogrzewania i tak i tak musze wszystko rozbierac ;)... wiem bo juz to dwa razy rozbierałem ;) mam gdzieś fotki tego, jak znajde to wstawie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek02

znalazłem tylko jedna fotke... i u góry to złote to sa ścieżki na takiej poprzecznej szynie do której sa włozone żaróweczki od podswietlania pokreteł ;)

U ciebie jak wyjmiesz włącznik to widać kostke, u mnie ta kostka jest zupełnie inna.... mam Corse B z 1994-12 miesiac :0

 

Dołączona grafika

 

[ Dodano: Sob Lip 11, 2009 13:54 ]

czyli u mnie włacznik jest zespolony razem z tymi szynami i dupa ale nie wyciagniesz tego w tens posób ;) ale polazłem do corsy mojej siostry teb B 3 drzwi i rok 1995 i jest tak jak u ciebie, a co najlepsze u kolegi w corsie z 1997 jest tak jak u mnie bo razem wymienialiśmy te zaróweczki on u siebie,a ja u siebie ;) heheheh ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

ja37, dlaczego? Skoro maniek02 wyjaśnił drugi sposób, to lepiej, że będzie to na forum http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

Zresztą już parę razy odsyłałem tu kilka osób, które nie wiedziały jak to zrobić i jakoś dały radę ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności