Skocz do zawartości

nokia, czy spv?


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dość mojej nokii E50.

Marzy mi się zmiana.

Rozważam N-95, albo spv M650. http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1211#

Co jest lepsiejsze?

 

telefon mi jest potrzebny do gadania :piwo: , do navi, czasem w coś pograć i jakis fajniejszy aparat.

I oczywiście długość działania bez ładowania.

 

E50 ma za małą czcionke i mnie juz wkurza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja37, hehe jak czcionka za mała to trzeba już w okulary zainwestować, a tak poważnie to N95 jest telefonem na symbianie, wiadomo lubi się wieszać, no i do nawi nie bardzo się nadaje, tzn można wrzucić Tom Toma ale zew moduł GPS, lub ewentualnie mapy garmina, działają na wbudowanym GPS-ie, co do M650 to już fajniejsza zabawka, bardzo dobre pod względem nawi (Automapa), no i funkcjonalności, co do baterii to ani jedno ani drugie urządzenie nie zachwyca max 3 dni przy normalnym użytkowaniu, im więcej korzystania z nawi, gier tym wiadomo krócej trzymać będzie bateria.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem co ten spv soba prezentuje

N95 mam od prawie 2 lat

navi nie uzywam mam tomtoma

jako telefon i aparat sie sprawdza

 

teraz zmieniam na n96

zobaczymy co to warte

 

od samego poczatku uzywam telefonow nokii

jakos sie do nich przyzwyczailem

wiec moja wypowiedz jest jednostronna :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie korzystam z spv. Nie mogę się nachwalić :piwo: . Super zabawka i do tego przydatna! Aparat fot. raczej średniej jakości... Ale jak kupisz nowy spv dostajesz licencję na Auto Mapę! Przez rok możesz bezpłatnie ściągać aktualizacje - po roku możesz wykupić subskrypcję za 99 zł i masz tę opcję przedłużoną o kolejny rok. Jeszcze nigdy mi się nie zawiesił. Menu proste w obsłudze. W komplecie masz uchwyt, 2 ładowarki (w tym samochodowa), płyty i kartę 1 GB.

Ale muszę Ci się przyznać, że kolega który polecił mi spv teraz przerzucił się na coś takiego (ale na spv też nie narzekał!): http://pda.pl/recenzje/htc_touch_diamond

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic za darmo :piwo:

Ja kupiłem bez simlocka (opcja droższa bo ma to tylko Orange) z przesyłką 1300zł - nówka!

Oczywiście mam na myśli spv - bo opcja którą podałem w linku jest nieco droższa :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest! Używka! Ale trzeba szukać na allegro. A propos baterii - mnie trzyma ok. 4-5 dni (kupiłem w lutym) a rozmawiam nie mało. Fakt, że przy nawigacji mam podpiętą pod zasilanie - może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności