Skocz do zawartości

Jaka instlacja?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko,jestem posiadaczką TIGRY 1.6 16V jaka instalacja LPG powinna byc zamontowana w tym samochodzie.Ja mam instalacje na pelnym wtrysku (przepraszam za nie prawidlowe nazwy)LOVATO,a slyszalam ze do tego typu silnika powinna byc zamontowana sekwencyjna.Proszę o odpowiedż,mam teraz klopoty z silnikiem i nie wiem czy to jest wina instalacji.Samochód jest u mechanika.[fade][/fade]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyna, ja mam instalacje II generacji i wszystko jest OK, to jest kwestia regulacji

dobry mechanik (tzn gazownik) sobie poradzi

pewnie, ze sekwencyjna jest lepsza, ale jak juz masz te i nie chcesz wydawac kasy na zmiane instalacji, to nie daj sobie wmowic, ze to wina instalacji, tak jest najprosciej - wmowic cos klientowi, jak sie czegos nie potrafi i jeszcze na wymianie niezle zarobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi,jestem spokojniejsza.Tak myślałam jak napisała PETER,chciałam się upewnić bo jedni mówią tak inni co innego i bądz tu mądry człowieku.Już myślałam że pieniądze wyrzuciłam w błoto,a chyba tak nie jest.Jeszcze raz dzięki PETER!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale nie zawsze można dostać pozytywną odpowiedz,i nie na każdym forum.Mam pytanie do PETERA jak rozumiem też jesteś posiadaczem TIGRY,jakie przewody zapłonowe będą dobre bo chcę wymienić.Proszę o radę,z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyna,

sorry, ze sie wciskam, ale może się przyda.

Osobiście kupiłbym orginały.

Że nie miałem kasy, kupiłem "Janmor".

Niestety, przejechałem się na nich, choć w poldku działały ok.

Kupiłem orginały od poldka, za 36zł, przeszczepiłem fajki i końcówki na DIS, i innych nie potrzebuję.

Działają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa dni temu u gazowników(zakładali mi sekwencje w omedze) Ci pracownicy tam przechodza sami siebie naprawde.Nie ma tekstu"Panie ten typ tak ma...." bedzie tak długo siedział w oprgramowaniu itd aż wszystko bedzie działać jak ma....Raz gdy mi mi gasła coś to 8 godzin męczył się aż na końcu stwierdził ze gaśnie z winy czujnika obotów wału i miał racje.Naprawde ręcze za tych ludzi głową.Jak by ktoś chciał namiar to pisać na priv.A co do tematu to własnie jak byłem pytałem sie ile kosztuje sekwencja do viki 1.8 16v po livcie z 1999 roku i kosztuje 2900 zł......i dwa lata gwarancji.Szczena mi opadła bo za sekwencje do omy 2.5 v6 płaciłem 5500 w 2003 roku.Wiec przy takiej cenie chyba warto dołozyc ten 1000 zł do sekwencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucyna, sporo czasu uplynelo od momentu kiedy wyminialem przewody, nie jestem teraz pewnien, ale chyba mam Bosha (sprawdze to pozniej, jak pojde do samochodu)

warto na dobre przewody wydac troche kasy, to potem nie bedzie problemow ze "strzelaniem" gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności