Skocz do zawartości

filmy, ktore polecacie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Gość Niedźwiedź

Nie wiem czy był już polecany ale z polskich produkcji na uznanie zasługuje "Rewers"

Dramat osadzony w latach 50-tych, nie zrażać się nieco nudnawym początkiem bo zakończenie jest osobliwie zaskakujące, nutkę humoru też znajdziecie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołysanka - nie żałuje wydanych $$ na kino, film ciekawy pod względem tekstów oraz licznej ironii. Pod koniec trochę gubi rozbieg, ale Machulski (Sexmisja), dał radę, nie załowałem

 

Trailer ->

 

Avatar - TYLKO 3D! warto wydane $$, film mimo wplecionego wątku miłosnego nie usypia, nie rozczarowywuje, nie nudziłem się na filmie, trwa on 2,5 godziny, świat planeta PANDORA, i jej rodowici mieszkańcy NAVI ukazani perfekcyjnie, zawsze można się do czegoś przyczepić, ale nie będziecie żałować tego że poświęciliście temu filmowi czas.

 

Ciacho -> Ciekawe teksty, dobra rola Małaszyńskiego, Karolak nie najgorzej, dużo "głupiego żartu" czyli mocno ironicznego. Jak ktoś ma ochotę na dobrą komedię polecam, pod koniec film traci trochę ducha komedii jaki miał na początku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Ciacho

no właśnie osobiście jeszcze nie widziałam ale jedna z moich znajomych mówi, że można obejrzeć dla czystego odprężenia, a inna, że szkoda kasy bo film ma kiepski dowcip a aktorzy mimo, że mają swoje dobre role to tutaj się nie popisali.... teraz to chyba z czystej ciekawości i konfrontacji z tymi opiniami obejrzę :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar - TYLKO 3D!

Powiem tak: podobał mi się, lekki, łatwy a fabuła prosta jak budowa młotka.

Ale idealny film do odprężenia się.

Ten film ma bardzo przyjemny klimat, te 2,5 godziny mijają szybko i bez nudzenia się.

Już zapowiadane są kolejne filmy 3D i dlatego... ta nowość szybko się "przeje".

Bo ile można oglądać filmów tylko dla ich efektów 3D , jak długo można będzie się tym podniecać.

Przerost formy nad treścią, raz, drugi można sobie obejrzeć ale potem miło jest wrócić do filmu, którego fabuła prowokuje do myślenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciacho

no właśnie osobiście jeszcze nie widziałam ale jedna z moich znajomych mówi, że można obejrzeć dla czystego odprężenia, a inna, że szkoda kasy bo film ma kiepski dowcip a aktorzy mimo, że mają swoje dobre role to tutaj się nie popisali.... teraz to chyba z czystej ciekawości i konfrontacji z tymi opiniami obejrzę :twisted:

Myślę że zależy kto z jakim nastawieniem idzie na film, jeżeli oczekuje wyrafinowanej powtórki z "Killera" to raczej się zawiedzie, jeśli chce coś obejrzeć, przy czym poprawi mu się humor, a nie chce siedzieć w domu i gnić przed TV, to nie będzie zawiedziony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności