Skocz do zawartości

głosne klepanie w zawieszeniu


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

podnies autko na góry na lewarku i obejrzyj gume, mozesz zwilzyc woda i zobacz czy sa bombelki. albo poruszaj kierownicą w prawo i lewo , szybke krótke ruchy.

Jesli jest take puk puk puk to własnie drązki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez podnoszenia na parkigu przy szybkich ruchach slychac puk puk!tzn co drazki maja jakies tulejki przy wejsciu do maglownicy i sa wyrobione ?Je sie wymienia?a moze zdjac gume z maglownicy i tam zobaczyc??wogole da rade???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sutor,

To, co zrobiłeś upewniło cię, że masz luzy w układzie kierowniczym, ale dalej nie wiesz, czy na drążkach, czy na maglownicy.

Zatrudnij drugą osobę, jak pisałem, będziesz wiedział na pewno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn koncowka drazka kierowniczego to nie ale czy tam gdzie drazek łaczy sie z maglownica tez ma jakąs końcówke??Bo tam wlasnie słychac stuki..

 

[ Dodano: Wto Sty 23, 2007 14:58 ]

Czy ktos wie cz w astrze f ze wspomaganiem jest jakas sruba do zmniejszania luzu na maglownicy??Wlasnie slyszalem ze gdzies w okolicach krzyzaka co łaczy maglownice?!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Sorrki za capslock i za błędy:)!A więc tak:amortyzatory sa nowe wraz z mocowaniami i łożyskami,tuleje na wachaczach również nowe!Jak wezme za drażki wychodzace z maglownicy i poszarpie je to jest mały luz!Normalnie mam juz tego dosyc!Jak jade to tak mi w przednim zawieszeniu na nierównościach klepie ze glowa mala!!!

Jeżeli odgłosy tłuczenia są metaliczne, wydaje mi się, że to może by coś o wiele bardziej prostszego w zlokalizowaniu i ocenie. U mnie to była sprężyna zawieszenia.

W zależności która to strona ( zakładam, że przód ), skrę koła w tę stronę, wsadź łapę do sprężyny i poruszaj.

W mojej asterce II ewidentnie było czuc pod ręką i słychac stukanie.

 

Sprężyna za szt. ceny 60-90 ( allegro ) w serwisie krzykną Ci powyżej 100, a wymiana to różnie, mnie powiedzieli ( w serwisie Fiata bo najbliżej ) 120 zł

 

PS Jak to jest z wymianą, wymienia się po obu stronach nawet gdy tylko jedna padła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

srukać to zawsze bedzie przy szybkich ruchach kierownicą to normalne ja tez miałem takie głupie metaliczne stukanie po dołach i okazało sie ze to klocki obijaja sie w zaciskach. zdejmij koło i poruszaj klackami jak lataja to napewno to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności