Skocz do zawartości

dlaczego nie ma 2 przeciwmgielnych z tyłu?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Tam gdzie nie było fabrycznie dwóch nie można mieć dwóch..zresztą moje zdanie na ten temat jest takie, że praktyczniejsze jest rozwiązanie z jednym - powód jest prosty - nie myli się to ze światłami stop'u.

 

Mój tato ma 406 i tam w prawej lampie wystarczyło włożyć żarówkę i ma dwa przeciwmgielne. Wszystko było podłączone. Na przegłądzie nikt się nie czepiał, to chyba można mieć dwa.

..a jest tak dlatego, że lampy i instalacja są przygotowane także na angielski rynek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

u mnie to samo jest miejsce jest ale bez połączenia:(

nie myli się to ze światłami stop'u.

 

niesadzęaby sie to myliło przeciez swiatło przeciw mgielne i stop jest bardziej rażące i mocniej świeci. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
niesadzęaby sie to myliło przeciez swiatło przeciw mgielne i stop jest bardziej rażące i mocniej świeci. :D

I tu się mylisz, bo świeci tak samo, a jeszcze jak niektórzy są tak inteligentni, że zapominają wyłączyć przeciwmgielnych przez najbliższe 2 dni i jeżdżą z nimi po mieście to nic tylko się (a właściwie ich) powiesić!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam wszystkich serdecznie, jakis czas temu przy konkretnej mgle po wlaczeniu swiatel przeciwmgielne tylnych, zobaczylem ze nie swieci prawe z nich. A, ze bylo juz ciemno, pozno i zimno postanowilem naprawic je na nastepny dzien czyli w sobote. W sobote bylo zato jasno ale jeszcze bardziej zimno, no ale coz odsniezylem samochod odkrecilem swiatlo wyjelem ta plytke gdzie wsadza sie zarowki i co widze ... puste miejsce :wesoly: pomyslalem sobie no tak warsztaty (samochod kupilismy okolo 3 miesiace temu i wszystko wydawalo mi sie, ze sprawdzilem ale o tych zarowach nawet nie pomyslalem) znowu odwalily fuszerke, zalozylem zarowke i chce zamocowac ta plytke da swiatla ale cos nie pasuje, patrze a tam nawet niema dziury wycietej na zarowke, pomyslalem sobie ale tandeta nie wycieli dziurki :D Ale po sprawdzenie w innych stojacych astrach obok stwierdzilem, ze tak jest we wszystkich 8) No i znowu mi tu cos zalatuje maluchem ktory tez mial jedno swiatlo z tylu - wstyd, niewiem czym to jest spowodowane no bo chyba nie oszczednoscia tej zarowki, sprawdzalem prad jest doprowadzony i zarowa normalnie sie swieci. Zastanawiam sie czy mozna wydlubac tam dziure bo jakos brak tej zarowki mnie irytuje :( Czy spotkal sie ktos z tym i to przerabial ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wydłubać dziurę, u mnie jest tam zaślepka na takich trzech nóżkach. Wystarczy te nóżki przepiłować albo przepalić lutownicą i plastik wypadnie i wtedy można włożyć żarówkę :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności