Skocz do zawartości

potrzebny TECH 2 po Polsku - gdzie znalezc


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

http://rapidshare.com/files/51629019/Tech2.rar

Poszukaj w mojej paczuszce, na pewno znajdziesz ;)

Witaj.

Dzieki za tą paczkę. Próbowałem twoje programiki i najbardziej interesował mnie Tech2 ale cos dziwnego się dzieje, nie sądzę żeby to była wina tych programów raczej stawiał był na fejsa lub coś z moją Asterką. A mianowicie po podłączeniu interfejsu (OPEL-SCAN TECH-2 na RS232 - OBDi w drugiej opcji nawet VAG-OPEL-BMW z ELEKTRONICZNYM MULTIPLEXEREM) do asterki i uruchomieniu programu Tech2 (nie zależnie jaka wersja językowa) nie można było nawiązać połączenia z autem, program połączył się tylko w dwóch przypadkach przy wybraniu Airbak i testowaniu ABS natomiast inne próby naiązania połączenia zakonczyły się komunikatem "sterownik nie odpowiada". Dziwne jeszcze jest to że Vectra 2.2 DTI z 2001r się połączyła moze nie wszystkie opcje działały ale większość. Nie wiesz czym to może być spowodowane. Czy może być wina samego komputera astry, może dlatego nie łączy się że auto pochodzi z importu z Włoch, może ma inny soft. Koniecznie potrzebuje zdiagnozować komp bo pokazuje mi się błąd z związany recyrkulacją spalin chyba P0400, wyczyściłem wszystkie elementy z tym związane a nawet kupiłem i wymieniłem jeden elektrozaworek ten przy turbo ale nic to nie dało. Jeden fachowiec z Wawy cwaniaczek powiedział żebym zostawił mu auto na 2 dni a on naprawi tylko że nie chce powiedzieć ile to będzie kosztować już nie chodzi mi o koszty robocizny tylko aby wymieniłmi faktyczne zepsutą część a nie tylko wirtualnie a ja zapłacę jak za zboże. Jeśli ktos ma jakiś pomysł proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos ma jakiś pomysł proszę o pomoc.

Nie jestem pewien czy się doczytałeś innych tematów .Ale za ten błąd odpowiada cały układ razem z pompą VAC i tu by należało szukać przyczyny . Z kolektorem do czyszczenia włącznie !! Jeżeli będzie uszkodzony zawór lub zmniejszona przepustowość w kolektorze dolotowym , na zaworach przepustnicy zatarcia ,przewodach nieszczelności :: to elektrozaworki nic nie poradzą za prawidłowe działanie całego układu !! ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności