Skocz do zawartości

Swiece diesel


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

skot1

Linki ktore wyslales na allegro i do opel shop to niestety swiece nie do tego silnika :)

Na katalogu Bosch z twojego linka cena jest 130pln wiec gosc i tak oferuje taniej bo 112pln

A juz myslalem ze zaoszczedze ;)

 

Dzieki wszystkim za rady

Pozostane chyba przy wymianie tej jednej 400-500 na komplet to troche duzo a swieta za pasem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozdrawiam wszystkich mechaników zapaleńców od siedmu boleści - pozdro dla pana Maniakopel

 

Pan HArtur1 napisał:

"Są części, które obowiązkowo wymienia się parami - np. klocki hamulcowe i wspomniane przez ciebie amortyzatory. Ja nigdy nie oszczędzam przy ich wymianie - bo to jest moje bezpieczeństwo !

Świec żarowych do części które należy wymienić kompletami nie zaliczam."

 

Podzielam zdanie pana Hartura1

 

Pozdro dla Pana Davida, aby wybrał trafną "dla siebie" poradę.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

david

 

Z tego co rozumiem to masz silnik 2,0 l DTI 16 V oznaczenie slinika Y20DTL?

 

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 11:24 ]

Świece z allegro pasują do twojej astry

"ASTRA G 2,0 ( X20DTH,X20DTL,Y20DTL)"

zawsze możesz zadzwonić do sprzedawcy i znim przedyskutować "516 056 535"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pisałem o świecach za 27zł ale tyczyły się one oplowskiego silnika z astry f ;) i taka cena jest w większości sklepów internetowych. niestety jeżeli już chodzi o isuzu to niestety 120zł to minimum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

skot1 moj silnik to Y20DTH swiece do tego sa specyficzne takie same jak do silnika 2,2l (sa inne niz w modelu Y20DTL)

JOszi nie mam silnika isuzu w swojej asterce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
w astrze f już nie jest tak fajnie :) co prawda w oplowskim silniku diesla koszt jednej świecy to 27zł i to nówek boscha ale już jeżeli chodzi o silnik isuzu to koszt jednej świecy firmy champion to ponad 120zł wiec to troche drogo :) bo 500zł to jest w moim przypadku 1/10 wartości mojego samochodu :)

 

A kto każe kupować świece champion, ja do swojego isuzu kupiłem świece febi po 33 zł za sztukę i jeżdże, to po co przepłacać...

 

[ Dodano: Sob Gru 09, 2006 23:27 ]

niestety jeżeli już chodzi o isuzu to niestety 120zł to minimum :)

 

BZDURA ;) Jak już pisałem febi dostaniesz za 33 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok może masz rację ja się rozglądałem za firmami bliżej mi znanymi bo już mój wujek się raz nabrał na takie tanie. polatały z pół roku po czym trzeba było kupić nowe bo siadły 3 z 4 :) (może jakaś wadliwa seria ale mnie to zniechęciło) dla tego wspominam tylko o championach. nie znam firmy febi i nie wiem po prostu jak jest ich jakość więc nie chce polecać czegoś co nie jest pewne choć tanie :)

Jeżeli możesz szczerze powiedzieć że to są dobre świece to wielkie dzięki i piwo dla Ciebie bo to naprawdę dobra informacja dla mnie ;)

 

JOszi nie mam silnika isuzu w swojej asterce

ok rozumiem ale chciałem po prostu napisać że nie do wszystkich silników są takie tanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pozdrawiam wszystkich mechaników zapaleńców od siedmu boleści - pozdro dla pana Maniakopel

 

Andreas, Ty masz jakieś zbędne sugestie co do mnie czy mi się zdaje??? Jak masz mi coś do powiedziania to napisz mi na priv a nie mnie obrażasz!!Ja jakoś Cię nie obraziłem wiec zestopuj bo widze kolejna osoba czepiająca się....Napisałem tylko swoje zdanie a wszyscy "no prawie" robią z tego wielkie hallo.I własnie domyślam się jak by za kilka lat wygladało twoje auto"jesli coś działa to po co kupować...jak się zepsuje to kupie"i nie mam na mysli tu rzeczy odpowiedzialnych za bezpieczeństwo...tylko ja jakoś nauczyłem sie że jak ma ktoś mi coś naprawiać w samochodze to już tak żeby nie wracać za rok czy wczesniej z tą samą usterka.Dla przykładu gdy miałem omege to przy zdjetym rozrządzie zleciłem w aso zeby wymienili mi już pasek od pompy wody też też i wszystkie uszczelniacze chodz były dobre bo po co potem coś znów rozbierać .....Ale napisze po raz koelejny....TO MOJE ZDANIE....i rozumiem każdego z was bo ja też nie spie na pieniądzach i wiem ze zwłaszcze teraz 500 zł przed świetami to sporo a pozatym kazdy wie ile się w Polsce zarabia.I dlatego też może ja bym wymienił teraz uszkodzoną świeczke a gdy tylko bym miał pieniądze np stopniowo sobie wymieniał co jedną na miesiąc.Dziwi mnie tylko że tak na mnie wyjeżdzacie ;) a ja pisze tylko swoje zdanie i JA nikogo też nie obraziłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności