Skocz do zawartości

zwrotnica !!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

mam pytanko tylko moze cos byc z zwrotnica nie tak skoro od strony kierowcy felga mi siedzi glebiej o jakis 1c w porównaniu z prawa [( i teraz jak zakladam wieksze felgi to z lewej mi trze o sworzen a z prawej jest ok )] od sworznia gdzie przychodzi drazek. Tarcze mam z jednej i drugiej takie same widze po feldze przy kielichu ze siedzi troszke glebiej co to moze byc inna zwrotnica czy co te autko bylo 2 lata temu kupowane z niemczech i tak sie hula z tym ;)

 

poprawione orty / moderator

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w epc, zwrotnice do każdego modelu są takie same.

Nie wyobrażam sobie, żeby ramię zwrotnicy sie wygięło, to jest odlew i jakby co to pęka.

Czy ET na obydwu przednich felgach masz takie samo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

sorki ale nie jestem taki by zalozyc rozne felgi :) a no mialo dzwona ale jest proste ale powjedz mi co to ma do rzeczy jak zwrotnica i ramie to jest jeden odlew auto moze dziac sie z nim wszystko moze byc krzywe i po dahowniu. :) NNawet jak bym sciagnol zwrotince to bylo by to samo. Sciagnij zwrotnice zaloz felge, wsadz zwrotnice na auto zaloz kolo jedno i to samlo :) poniewaz felga sie w tym samym miejscu zatrzymyje na sworzniu :) wiec bez roznicy ;) LUDZIE CORSY NAS WYKONCZA :))))))))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto miało dzwona i jest z dupy naprawione, to może nie trzymać wymiarów. Całe lewe zawieszenie może być walnięte w stronę środka autka. Ot, tyle. Ja widziałem auto po naprawie które miało z przodu z lewej strony zawiechę wysuniętą o 3 cm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..... nie mam zadnego zawieszenia wysunietego i w sunietego. Co ma do tego czy ma dzwona czy nie dzwona jak felga sie osadza glebiej na zwrotnicy Mowie ze zwrotnice mozna sciagnac i bedzie dalej tak samo jak na samochodzie zachowuje sie jak by np byla tarcza chudsza i wchodzi felga glebiej ale tak nie jest :) a zwrotnica z tym uhem gdzie przychodzi sworzen to jeden odlew wiec nie ma nic do tego dzwon bo sciagne zwrotnice i bedzie to samo .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Zdejmowałeś oba przednie koła na raz i mierzyłeś coś??

Na przykład, czy odległości od końcówek drążków do czoła tarczy hamulcowej są takie same?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, czy ktos z Was sie orientuje czy taka piasta ze zwrtonica bedzie pasowała do astry 2.0 DTL mam na 4 szpilki koła tak jak tu, chodzi czy zacisk i piasta w 1.4 i 1.6 sa pasowne do diesla?? http://allegro.pl/item738752759_opel_astra_ii_zwrotnica_lewa_na_4_sruby.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności