Skocz do zawartości

2,2 Diesel nie zapala


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolego Sosna czy mógłbyś przybliżyć temat tej luźnej rurki paliwowej i jak ją uszczelniłeś , czy wymieniałeś dekiel filtra czy? za odpowiedź z góry dziękuję,

 

Do kolegi Noxi widzę ,że jesteś strasznie poirytowany, forum pracuje na takiej zasadzie, każdy z nas opisuje co mu sie przydarzyło i co zrobił żeby było lepiej lub jak naprawił , działamy na zasadzie burzy mózgów i coś z tego wychodzi, a nieraz jest tak że recepta jest prosta bo np.temat pojawia sie często lub przypadłość i objawy sa te same lecz musisz pamiętać że każdy przypadek jest inny ,i tak jak napisał kolega brzoza musisz z czytać błędy żeby mieć pewność i nikt nie chce ci robić na złość, ale tak jest najlepiej, a pozatym systematyczność w czytaniu i uczestniczeniu w forum pomoże ci bardziej zgłębić pewne zagadnienia ??? pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Noxi, sczytaj błędy bo wróżka jest na urlopie i nie wywróży co jest do zrobienia.

 

A jak nie chcesz sczytać i unosisz się dumą na forum to ja obstawiam, że to pompa.

Zadzwoń po pompiarza, wydaj kilkaset euro i daj znać na forum czy to to.

 

Zadowolony?

 

BŁĘDY to podstawa jak się check pojawił i nie ma się co obrażać jak Cię ktoś pyta o nie...

 

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega noxi nie chce chyba porady skoro nie moze bledow sprawdzic

mieszkacie w HH

ja tam mieszkalem ponad rok (dawno temu)

warsztatow od groma

salonow opla tez

wiec nie wiem w czym macie problem

teraz mieszkam jeszcze dalej i interfejs mam przyslany z polski program tez

mam tez zaufanego mechanika ktory wie co z czym sie je jak ja nie wiem

i tez ma komputer diagnostyczny

 

mieszkacie w HH od wczoraj ??

chyba nie

 

Brzoza pomogl niejednej osobie na tym forum

ma spora wiedze na temat diesli

ale zeby pomoc musi miec do tego podstawowe informacje

inaczej mozecie do wrozki zadzwonic

reklamy sa w telewizji ???

powodzenia zycze i troche pokory

forum dziala na takich zasadach

albo z tym sie pogodzicie albo bedziecie dalej sie meczyc z autami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza pomogl niejednej osobie na tym forum

ma spora wiedze na temat diesli

ale zeby pomoc musi miec do tego podstawowe informacje

inaczej mozecie do wrozki zadzwonic

reklamy sa w telewizji

powodzenia zycze i troche pokory

forum dziala na takich zasadach

albo z tym sie pogodzicie albo bedziecie dalej sie meczyc z autami

+ AMEN + i to tyle w pacierzu.

 

???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polemika dalsza nie ma sensu - nie czytaliscie moich postow od poczatku - nie ma znaczenia. Nie mam nic przeciwko FORUM - ale jestem przeciwnikiem dyskusji takiej jak wyzej , czyli nic nie wnoszacej do problemu jaki mam. Powtorze tylko krotko - nie moglem ruszyc auta do serwisu, serwis sam w sobie nie ma opcji podjechania do klienta i zczytania bledu - stad ta bezsensowna wymiana postow z Brzoza. Zapewne pomogl wielu osoba ale mi ani nie pokazal jak sie po FORUM poruszac ani gdzie szukac, aby rozwiazac moj problem. Tyle w tym temacie i zapomnijmy o tym. Udalo mi sie w koncu dowlec do serwisu.

Diagnoza:blad P0340.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

"...Panowie, polemika dalsza nie ma sensu..."

 

Masz człowieku racje jedni idą na łatwiznę i czekają na podanie na tacy,

a inni biorą lawetę...

 

tylko TY jesteś od 6 dni a inni od lat i jakoś nie narzekają...

 

Pozdrawiam Bastek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY jesteś od 6 dni a inni od lat i jakoś nie narzekają...

Nie ma Co sie denerwować! ??? A wprost przeciwnie! Szanowny KOL.Noxi, ??? Jezeli tyle trudu sobie zadałeś Z tym odczytem! To pragnę Cie poinformować [Dziwne ze u was HH nie potrafili tego zrobić!] że masz uszkodzony czujnik walu . Lub Co muszę z bólem serca wyznać sterownik pompy PSG16 Niestety nienaprawialny! w tej pompie VP44-PSG16. . W każdym razie u Was Czyli HH. ??? Chociaż nieraz się zdarza że błędy sie nie sprawdzają Bo sterownik żle interpretuje , oby w Twoim przypadku sie to sprawdziło :):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu "u Was" jest was tam wiecej?? ???

ale ponoc da sie wymienic elektronike, to prawda?

 

[ Dodano: Pią Sty 23, 2009 20:10 ]

hej

dla silnika Y22DTH i Y22DTR autodata pokazuje tak: Camshaft position (CMT) sensor A, bank 1 - circuit malfunction - przyczyna: wiring, CMP sensor, ECM

 

czyli sprawdzic polaczenie, nastepnie czujnik a potem dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności