Skocz do zawartości

Silniki w Oplach


Gość Kill3rReaper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper

Witam wszystkich forumowiczów!

Próbowałem utworzyć ten temat w Ogólnych poradach technicznych, ale tylko moderatorzy mogą tam tworzyć tematy, więc napisałem tutaj. Chodzi o to, że potrzebowałbym informacji o wszystkich silnikach jakie wychodziły w Oplach i podstawowe informacje do nich typu: moc, moment obrotowy, lata produkcji, oznaczenie (np: X16SZR) itp. 15 silniczków znalazłem w Sam Naprawiam od Vectry B, ale wiem że te silniki niektóre powtarzają się w Astrach, znowu w Astrach jest jeszcze ich więcej dodatkowych i w ogóle. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc!!

 

 

Mnie się też wydaje , że ten temat tu pasuje więc przeniosłam/Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Ogólnie rzecz biorąc, to potrzeba mi tych informacji, bo jeśli wypali mój pomysł, to niedługo będzie na necie, wortal z informacjami o samochodach - taka jedna wielka encyklopedia o samochodach, silnikach itp, i właśnie potrzeba informacji o tych silnikach, choć nie tylko. Rozmiary, typy nadwozi, wszystko mnie interesuje :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę podpowiedzieć mały pomysł fajnie tez by było gdyby dało się ustalić w których latach jakie silniki były i ich oznaczenia. ja czegoś takiego szukam i nie mogę się narazie doszukać :mrgreen:

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

jeśli mogę podpowiedzieć mały pomysł fajnie tez by było gdyby dało się ustalić w których latach jakie silniki były i ich oznaczenia. ja czegoś takiego szukam i nie mogę się narazie doszukać :(

 

pozdro

To jest głównie to o co mi chodziło w pomyśle na tę stronę ;D Ogólnie, to przynajmniej na początku, prawdopodobnie będzie każdy mógł dodawać informacje o silnikach, samochodach, a później prawdopodobnie tylko moderatorzy, których się wybierze z najbardziej wiarygodnych i aktywnych użytkowników :wesoly: Ma być też możliwość stworzenia swojego profilu, dodania fotek swojego autka, prowadzenie książki serwisowej, dodawanie filmików, możliwość porównywania autek itp, ale póki co, jeszcze jest faza pisania skryptu stronki, więc nic jeszcze nie ma pewnego :wesoly: No i nie wiadomo jeszcze jak będzie z serwerkiem...

 

Zamieszczam tutaj screena z informacjami o silniku. Ta podstrona będzie oczywiście przebudowana, bo nie ma tam takich informacji chociażby stopień kompresji, gaźnik, itp. To tylko prototyp :wesoly:

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Super!!! Dzięki za pomoc ???:)??? Na pewno dane z fotek ja37 się przydadzą, a stronka dana przez ss11, na pewno też da wiele informacji i inspiracji ???:):) Dzięki wielkie!!! Jak macie inne dane samochodów, z innych marek to też będą bardzo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności