Skocz do zawartości

szum powietrza


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tez mam gliwicka Astre ale F blachy sa skrecone tak jakbym je skrecal po pijaku ze szwagrem ;) a w autku jest cichutko jak w grobie... Moze zle ustawione drzwi i lapiesz powietrze z zewnatrz??

Daj komus kierownice usiadz z prawej str pozamykaj wszystko i sluchaj nurkuj po calym samochodzie !!! wylacz wiatrak ogrzewania i sprawdzaj czy gdzies nie leci ci zimne pow.

Bo jesli nie lozysko to lapiesz ewidentnie powietrze z zewnatrz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzięki za rady, przeglądne wszystko według waszych wskazówek, odezwę się jak tylko coś znajdę. Jeszcze jedno, ten powiew zimna czuć najbardziej na lewym udzie mimo nadmuchu włączonego tylko na szybę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jechalem juz kiedys takim autem, w ktorym powietrze cisnelo sie do srodka ze szczelin ktore sa przy wewnetrznej klamce. Autko nie bylo moje wiec nie zglebialem tej kwestii.

 

Poza tym, moze masz zle ustawione drzwi i jesli nie ma idealnej powierzchni przy laczeniu z blotnikeim tzn. przod drzwi bardziej odstaje to moze tam lapac strumien powietrza a predkosc wpycha go srodka... szczerze to musze tez to spr u siebie.

Powodzenia i jak wykryjesz coz to daj znac. Zaczynam watpic czy u mnie powodem jest uszkodzona uszczelka...

 

POWODZENIA!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

u mnie jest to samo tez szumi , ale mysle ze to wina uszczelek ... tylko co teraz zrobic ...kupic nowe ? czy sa na to jakies specjalne specyfiki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja z szumem walczyłem bardzo długo i przypadkowo odkryłem źródło. Otóż wymieniłem wycieraczki i nagle stwierdziłem, że w aucie jest cicho. Założyłem jeszcze raz stare i zaczęło szumieć. Oglądałem je z każdej strony i wyglądają normalnie. Nie wiem czemu szumiały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

u mnie jest to samo,pomimo tego ze szumi lozysko z tylu to napewno uszczelki tez.bede przyciemniac szyby to poprosze zeby mi podkleili wszystkie szyby i zobaczymy wtedy czy bedzie szumiec.A tak nawiasem czy tylnie uszczelki szyb powinny miec w mniej wiecej w 2 miejscach jakies odpowieczniki czy cos takiego,bo gdy mylem auto to specialnie pojechalem karcherem po uszczelkach i z jednej i z 2 strony mniej wiecej na srodku bylo widac wode??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Podczas jazdy, przy prędkości powyżej 60 km/h w samochodzie zaczyna wyrażnie słychać szum powietrza. Im szybciej jadę tym głośniej. Pytanie moje jest takie: czy to jest naturalna przypadłość astry 2, Czy mój samochód jes felerny. Wcześniej jeżdziłem Kadettem, i nie było słychać takich szumów w takim stopniu. Dodam, że te szumy są dosyć dokuczliwe, a nie jestem początkującym kierowcą.

 

Niestety mam to samo w swojej Corsie i nie wiem dlaczego tak jest. :znudzony:

A ten szum jest większy jak wieje silny wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności