Skocz do zawartości

szum powietrza


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tooomek

A u mnie z kolei spokój i cisza do 100-110 km/h. Aż sie ostatnio zdziwiłem że tak cicho :znudzony: Jak większa prędkość to już trochę głośniej, ale to takie "normalne" szumy, ale rozumiem twój ból, mnie też wkurza jakiś dźwięk, szum czy skrzypienie, które nie wiem skąd dochodzi. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podczas jazdy w trasie Krosno - Szczecin, przez Wrocław, czyli częściowo po autostradzie nie zauważyłem większej różnicy w szumie powietrza między prędkościami 90 a 170 km/h, tzn. nie była to inna różnica niż w innych samochodach, więc myślę, że samochód nie jest felerny, tylko uszczelka w drzwiach od strony kierowcy była już zużyta. Teraz po wymianie jest w samochodzie tak jak powinno byc.CICHO ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe, brzoza, mam nadzieje że nie o to chodzi. BTW - wyczyściłem uszy i dalej cicho ???

 

 

Bylem przekonany na100%% :mrgreen:???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
częściowo po autostradzie nie zauważyłem większej różnicy w szumie powietrza między prędkościami 90 a 170 km/h,

Rozumiem że te 170 to na A-4 i to za Gliwicami nawet ale wg mnie to albo bogaty jesteś albo ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cytat: Rozumiem że te 170 to na A-4 i to za Gliwicami nawet ale wg mnie to albo bogaty jesteś albo ....

 

To była prędkośc tzw. chwilowa, bo żona zaczęła już mamrac, ale przy przepisowych 130 jest teraz w samochodzie przyzwoicie cicho.

Nie jestem bogaty, ani albo... , ale tak jak każdy, chciałem sprawdzic ile wyciągnie moje auto, i robiłem to chyba w najbardziej bezpiecznym miejscu w Polsce, czyli na autostradzie, i to nie płatnej, bo ta płatna to jest gorsza od niektórych dróg krajowych. I jeszcze trzeba 13zł. zapłacic.

Tak na marginesie, to myślę, że powinienem wyciągnąc te fabryczne 215 km, bo przy 170 miałem dopiero 4000 obr/min., ale lepiej nie ryzykowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Miałem to samo! Od strony kierowcy powyżej 80 km/h zaczynało się bardzo duże szumienie, wręcz świst!! Od razu byłem przekonany, że winna jest zużyta uszczelka (Moja Asterka ma już 8 lat). Ale postanowiłem podnieść drzwi o około 2 mm na zawiasach i.... Cisza :cry: Zobacz może u Ciebie też podziała!! Pozdrawiam

 

P.S. Jeśli auto było udorzeno kiedyś od strony kierowcy to możliwe, że drzwi mogły się opuścić na zawiasach. Podniesiesz i będzie spokój :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności