Skocz do zawartości

Ile wam palą wasze autka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mark_pg

Witam

 

Do luko, nie napisałeś jakie miasto, myślę że to norma jeśli się mieścisz w 10L, poczytaj nawet ten wątek od początku to zobaczysz że innym podobnie pali - mi w Gdańsku X16XEL tez potrafi ok 9,5 łyknąć. Choć ostatnio zmieniłem styl jazdy na bardzie dynamiczny, kręcę szybciej i wyżej obroty i dop. uspokajam jazdę, a nie jak wcześniej powoli i max do 3tys. i wydaje się mniej palić /na pewno w trasie czytaj moją wypowiedz parę postów wcześniej), a w mieście jestem na etapie sprawdzania - i również wydaje się mniej palić.

 

Pzdr Marek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

astra 1,6 16 v (kombi) w trasie 7,8 LPG (predkosc około 100 - 110, dwie osoby dorosłe i bagaż) w miesie ...około 10. Poprzedniczka C 14 NZ w trasie 7,2 w miescie tez 10. Staram sie biegi zmianiac zanim obrotomierz pokaze3 tys .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra G 2.0 16V (136km) + LPG sekwencja, oponki standard 195/65/15. w miescie ze standardowymi warszawskimi korkami 11-11,5l gazu przy spokojnej jeździe do max 3000 obr. Jak pociskam to do 13l dochodzi. Trasa: najmniej: 4 osoby i bagaż 8,2l gazu to rekord którego chyba już nie powtórzę, max: 12,5l jechałem sam i prędkośc na mierzonym odcinku 101 km między stacjami nie spadała poniżej 160 a i przekraczała 200, to nie była raczej ekonomiczna jazda :wesoly:, na benzynie nie sprawdzałem ale może komputer pokazuje bo zawsze o jakieś 2-2,2l jest mniej na nim niż gazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

astra 93, 1.6, 8v, oponki 195/55/15, lpg w miescie przy normalnej nie oszczednej jezdzie 12/13, na trasie od 8(max 120km/h) do 11 (130/150), benzynki 98 od 6 trasa do 25 miasto.............przy peknietym wezyku paliwa :wesoly:

biegi zmieniam od upodoban i okolicznosci.......ale staram sie nie przekraczac 3500.

 

pozdro for ALL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..ja to tak myślę, że może filtr powietrza mogę mieć brudny co powoduje większe spalanie..albo ew. problem z lambdą.. chociaż to chyba za nowe auto (2006r), żeby sonda się popsuła..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra G Kombi 2.0 DTI 99r. Dwie osoby na pokładzie, trasa Łódź - Białowieża - Łódź, 5,35l głównie ok. 120 km/h, na prostych i dobrych odcinkach 140-160 km/h.

W mieście 6,75l ostatnio, dojazdy głównie do pracy 15 km w jedną stronę i coraz większe korki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra F 95' 1.7 dtl jazda mieszana 200km za miastem 130 w mieście max.130km/g średnie spalanie 6.0L przebieg licznikowy 200.tys faktyczny nie znany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Astra F 95' 1.7 dtl jazda mieszana 200km za miastem 130 w mieście max.130km/g średnie spalanie 6.0L przebieg licznikowy 200.tys faktyczny nie znany.

No to ja mam problem nadal...

 

asterix F caravan 1995 td na liczydle 200 tysi (faktyczny nie znany :] ) jazda w cyklu mieszanym, max 100/110 km/h, ostatni pomiar 7,61 l/100 kilo... :wink:

 

o co może chodzic... ja na trasie miałem 6,82 l/100 kilo...i to był mój najlepszy pomiar...

 

pozdro

 

:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
pampers_boy, 6,82 litra to źle? Mój gazik kochany pali mi teraz od 9 do 10 z małym ogonkiem, głównie w korkach z klimą, na światłach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pampers_boy, 6,82 litra to źle? Mój gazik kochany pali mi teraz od 9 do 10 z małym ogonkiem, głównie w korkach z klimą, na światłach.

masz ropniaka, czy gazownika???

 

pozdro

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności