Skocz do zawartości

Nowy sterownik centralnego zamka


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, z racji tego, ze po roku od momentu popsucia się centralnego zamka wreszcie skusiłem się na jego naprawę i po kilku krótkich godzinach wszystko jest ok nabrałem również ochoty na zmianę sterownika na taki, który obsługuje pilota. Chciałem, więc zapytać czy taki będzie odpowiedni -> http://www.allegro.pl/item152319849_sterownik_c_zamka_bagaznik_p_scyzoryk_od_ss.html i jak go oceniacie ??

Może polecacie jakiś inny ??

Chciałem tylko zaznaczyć, że za nic nie chcę alarmu i montować wyjki :roll:

Chciałem też zapytać jak bardzo skomplikowana jest procedura instalacji tego sterownika ??

Tylko podpinam pod stary sterownik i wszystko działa czy niezbędne są jakieś gruntowne przeróbki ??

W jaki sposób podpinam sterownik pod migacze ??

W którym miejscu znajduje się jakis "interfejs" do podpięcia pod migacze ??

Myślicie, że po zakupie i przeróbce kluczyka z immobiliserem wszystko będzie ok ??

 

I jeszcze jedno czy jest możliwe na dodatkowym kanale stworzenie takiego otwierania bagażnika jak jest np w bmw serii 7 ?? - czyli naciskam przycisk i bagażnik sam wedruje w górę... jeśli tak to co jeszcze muszę zakupic ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bagażnikiem nie wiem.Raczej ci w górę sam nie powędruje, może być tylko taka opcja, że po prostu bagażnik otwierasz drugim przyciskiem.Znaczy sam zamek.

W którym miejscu znajduje się jakis "interfejs" do podpięcia pod migacze ??

Nie ma czegoś takiego.Ja podpinałem się pod migacze pod maską, przy żarówkach, do kabla +.

Na pewno dostaniesz schemat, bedziesz musiał odciąć wtyczke od starego sterownika, kabelki polutować do nowego.Schemacik dostaniesz, tak czytałem.

Myślicie, że po zakupie i przeróbce kluczyka z immobiliserem wszystko będzie ok ??

Będzie ok, tylko nie zgub kości przy przekładaniu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac jak już zrobisz jak wygląda przekładka oryginalnego kluczyka z astry bo jakoś ciężko mi uwieżyć że da się tam wpakować każdy kluczyk. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
daj znac jak już zrobisz jak wygląda przekładka oryginalnego kluczyka z astry bo jakoś ciężko mi uwieżyć że da się tam wpakować każdy kluczyk. Pozdrawiam
ja u siebie przerobiłem i wygląda nieźle (ślusarz nie chciał siętego podjąć !!! ) a ja to zrobiłem pilnikiem

 

- do tego breloczka da się przerobić tylko oryginalny kluczyk bo te dorabiane po zdjęciu tego plastiku mają w środku taką dziurkę akurat w tym miejscu gdzie powinien byc zrobiony zaczep :D jak sięzrobi zaczep niżej to grot kluczyka będzie za krótki :D

-breloczyk bardzo szybko się wyrabia (ja osobiście nie polecam :) drugi raz bym tego szajsu nie kupił ) no i otwiera się w kieszeni :/

 

ten kluczyk najbardziej by się nadawał jakby nie trzeba było codziennie zapalać samochodu grotem tylko gdy by było wywalone zabezpieczenie stacyjki i samochód by był odpalany na pilota

 

a jeśli chodzi o zasięg to jest rewelacyjny czasami aż za dobry ;)

 

jak chcecie zdjęcia to piszcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no to proszę. daję foty samego pilota bo za zimno jest na dworzu żeby jeszcze sterownikowi robić.

 

dscf4207nr5.th.jpgdscf4205ac1.th.jpgdscf4206jh3.th.jpgdscf4211er5.th.jpg

dscf4212os5.th.jpgdscf4213cy9.th.jpgdscf4219hx4.th.jpgdscf4220zq9.th.jpg

dscf4221em3.th.jpgdscf4223qw0.th.jpg

 

a i zapomniałem dodać że instrukcja montażu jest tak rewelacyjna, że podłączenie tego z nią graniczy z cudem :D są tylko podpisane kabelki który do czego służy ale już nie napiszą jak i gdzie to podłączyć (a do samego sterowania centralnym sterownik ma 4 kabelki i jak się je źle podłączy to pilot wariuje i np jednym przyciskiem można otwierać i zamykać samochód a 2 nie działa itd :D) do tego jak sięwszystko dobrze podłaczy to przyciskiem otwierania otwiera się samochód a zamykania zamyka tylko niestety jak się zamknie auto kluczykiem to już przyciski na pilocie działają odwrotnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności