Skocz do zawartości

błąd 35


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

silniczek jest nowy oring założony prawidlowo, gniazdo czysciłem ale nie do końca bo ciezki jest tam dostęp< tak myśle ze moze mały pedzelek i benzyna,lub wd40 i spróbuje dokładnie wymyc, a jak wpadnie troch tego syfu to srodka to sie chyba przepali.... a co do bogatej mieszanki to czesem miałem wrażenie ze benzyna ubywa z baku chodz nie jezdziłem na niej...kurde nie wiedziałem ze gaz moze chodzic razem z benzyn..... :roll: dzieki wielkie panowie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

kurde nie wiedziałem ze gaz moze chodzic razem z benzyn.....

To co powiedziałem to tylko przypuszczenia i chodziło mi o to, że gaz nie wyłącza się po przełączeniu na bezynę, jest to mało prawdopodobne ale nie niemożliwe.

Zrób tak: odpal na benzynie, przełącz na gaz, z powrotem na benzynę i jeśli będzie kiepsko chodził to:

-zatrzymujesz auto i nie gasisz silnika

-otwierasz maskę i szukasz parownia (reduktora)

-odłączasz oba przewody od elektrozaworu

-sprawdzasz jak chodzi silnik

-piszesz na forum czy coś się zmieniło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szczeze mowiac pierwsze slysze a adoptowaniu silniczka a jak to wykonac :lol: a z tym elektrozaworem zrobie i napisze w piatek i jeszcze przejade sie do gazownika który zakladał gaz bo nie byłem na regulacji juz 4lata(czyli nigdy od załozenia) i zobaczymy co powie i wszystko opisze!dzieki panowie pozdrawiam :roll:;):drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rogerek01

po zamontowaniu i podłączeniu nowego silniczka krokowego należy 3-4 razy przekręcic kluczyk w stacyjce i wlaczuc zaplon ale bez odpalania auta. Włączasz zaplon kontrolki się swieca czekasz 30 sek wylaczasz czekasz ok 30 sekund i no wlączasz zaplon i czekasz i wylaczasz tak ze 3-4 razy,moj ojciec zakladal silniczek niezaadoptowal go i wciaz zle chodzil mu silnik niedawno kupil nowy bo dowiedzial sie od mechanika ze trzeba zaadoptowac kazdy nowy silniczek i tak zrobil, dało efekt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwsze o tym słysze.....

Już się spotkałem z tym, że mechanik kazał kumplowi przyjechać na techa, bo niby musi wpisać nowe numery silniczka, a taka adaptacja to dla mnie nowość :D

Zapamiętam sobie to dla potomnych, żeby mieli się z czego posmiać :wesoly:

Silniczek się wkłada i jeździ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

[ Dodano: Pon Mar 09, 2009 14:00 ]

usterka usunieta! powodem szarpania na benzynie i mulenia sie okazał sie gaz tzn. wysiadł reduktor maiał 4 lata i przejechane ponad 120tys, ale mimo to na gazie chodził ok, po wymianie reduktora na nowy komputer działa ok i nie psuje ustawienia na benzynie :lol::lol::lol: ale i tak bład 35 wyskakuje jak postoje chwile na swiatłach daje sobie z tym spokój bowszystko jest sprawdzone wszystkie weze,nowy silnik krokow. (nie orginalny i to moze być przyczyna tego błedu)ale kadett pracuje równo i nie blokuja mu sie obroty tak ze idzie z tym zyć....dziekuje wszystkim za rady i pomoc pozdrawiam :lol::P:P

poprawiłem nie piszemy caps lokiem/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności