Skocz do zawartości

Przebiegi zafir na allegro i nie tylko.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Tak przeglądam ogłoszenia motoryzacyjne i zauważyłem że prawie wszystkie zafiry mają przejechane ok 130 tyś. km. Niezależnie od rocznika i rodzaju silnika. To chyba jest standard przy cofaniu licznika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam. Tak przeglądam ogłoszenia motoryzacyjne i zauważyłem że prawie wszystkie zafiry mają przejechane ok 130 tyś. km. Niezależnie od rocznika i rodzaju silnika. To chyba jest standard przy cofaniu licznika.

 

Nie patrz naprzebieg lecz na stan. Ja robie tak : 20 tys na rok +stan samochodu (zuzycia mieszka pedalow, wyslizgana kierownica itd) + wlasciciel

i powinienes dosc trafnie ocenic przebieg auta

Zauważ ze wszystkie Astry maja kolo 150 tys przebiegu z niewielkim rozrzutem

 

Moja ma 46 tys a jest z 99 roku i w to wierze bo dwa pierwsze przeglady byly przy odpowiednio 4 tys(rok) i 11 tys(2 lata) wlasciciel mial 80 lat a auto wyglada jakby z salonu wyjechalo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sa takie głowne 3 opcje do cofania liczników hehe 130 tyś 150 tyś i 170 tyś :D:) Ja sobie kiedyś tez patrzyłem na astry g w dizlach i na jakiś 200 samochód tylko 15 miało przebieg większy niż 200 tyś :D Mistrzostwo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Sa takie głowne 3 opcje do cofania liczników hehe 130 tyś 150 tyś i 170 tyś :D:) Ja sobie kiedyś tez patrzyłem na astry g w dizlach i na jakiś 200 samochód tylko 15 miało przebieg większy niż 200 tyś :D Mistrzostwo :D

 

Tak a na niemieckich stronkach to trudno znalezc cos co by mialo ponizej 200tys wiec moze te liczniki w czasie transportu przechodza jakies odmlodzenie albo na wstecznym biegu je przywoza :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Sa takie głowne 3 opcje do cofania liczników hehe 130 tyś 150 tyś i 170 tyś :D:) Ja sobie kiedyś tez patrzyłem na astry g w dizlach i na jakiś 200 samochód tylko 15 miało przebieg większy niż 200 tyś :D Mistrzostwo :D

 

Tak a na niemieckich stronkach to trudno znalezc cos co by mialo ponizej 200tys wiec moze te liczniki w czasie transportu przechodza jakies odmlodzenie albo na wstecznym biegu je przywoza :D

 

 

Bo w Polsce wszystkie autka czują się młodziej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No w PL wszyscy jażdzą na wstecznym hehe :D Wiecie jak widzicie przebieg 130150 cz 170 tyś nawet 6 letniego auto to zapytajacie o książke serwisową:D zapewne usłyszycie że nie ma....albo że gość się przeprowadzał i że gdzieś leży w kartonie :D A żeby było śmiesznie polacy kupują takie okazje np astre G w kombi z 1999 roku z przebiegiem 88 tyś :D Kurde ja mam do swojej astry cała teczke papierów tak jak w dniu kiedy ciotka wyjechała w listopadzie 1998 z salonu :D od ksiązki serwisowaej po klucze do radia i jakieś naklejki PHILIPS na szybe:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

i jesteś pewny samochodu? Ja także mam pełną dokumentację, włącznie z metkami z winiet autostradowych z całej europy, ale nie jestem wcale z tego powodu szczęśliwszy. Najważniejsze chyba są własne odczucia co dom samochodu jak go oglądasz i nim jeżdzisz. Jak nie znasz historii samochodu, to nigdy nie wierz w zapewnienia sprzedającego. Podejdż do tego bez emocji!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1999 roku z przebiegiem 88 tyś

Moja miała jak kupiłem 58 tyś i to widać,słychać i czuć.To była dobra okazja z Niemiec po otarciu blotnika. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności