Skocz do zawartości

Przebiegi zafir na allegro i nie tylko.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Sa takie głowne 3 opcje do cofania liczników hehe 130 tyś 150 tyś i 170 tyś :evil::) Ja sobie kiedyś tez patrzyłem na astry g w dizlach i na jakiś 200 samochód tylko 15 miało przebieg większy niż 200 tyś :evil: Mistrzostwo :evil:

 

Tak a na niemieckich stronkach to trudno znalezc cos co by mialo ponizej 200tys wiec moze te liczniki w czasie transportu przechodza jakies odmlodzenie albo na wstecznym biegu je przywoza :?:

 

 

Bo w Polsce wszystkie autka czują się młodziej 8)

 

http://www.mobile.de/SIDS2cdmMaKM5C0d.5ZThCYdw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1169671862A1Iindex_cgiD1100CCarO-t-vpL~BmPA1B20%81O-t-vCaMiMkQuRDUnVb_X_Y_x_yrd~BSRA6D1100A5E19000BGND2001A0HinPublicA2A0A0A0D2000/cgi-bin/index_cgi.pl?sr_qual=GN&formType=pkwDetail_GN&_form=search&sr_make=19000&sr_modelId=5&sr_useNetPrice=0&sr_priceFrom=-2&sr_priceTo=-2&sr_category=1100&sr_doorCount=-2&sr_powerFrom=-2&sr_powerTo=-2&sr_registrationDateFrom=2000&sr_registrationDateTo=2001&sr_mileageFrom=-2&sr_mileageTo=-2&sr_engineType=-2&sr_emissionClass=-2&sr_gear=-2&sr_airConditioning=-2&sr_model=&sr_vehicleType=-2&sr_color=-2&sr_country=-2&sr_zip=&sr_zipRadiusTo=-2&sr_damaged=0&sr_daysOldTo=-2&sr_sortOrder=0&sr_advertiserType=-2&sr_deliverability=-2&doSearch.x=34&doSearch.y=10

 

troszke przesadzacie z tymi 200 tys. przebiegami wystarczy wejsc na stronke niemieckąi samochody 6 czy 7 letnie mają nieraz ponizej 100 tyś a 200 tyś to rzadkośc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karus, Ehh zauważ że 60% aut sprzedawanych na MOBILE DE ma napis ONLY EXPORT co znaczy że już przez Turka itp odpowiednia przygotowane dla " naiwnych polaków" Byłem nie raz w NL czy D i takie same magiki w komisach itp jak u nas.....każda szyba inna.....każda opona z innej parafii 3 odcienie lakierów.....itd......Co prawda w autach 34 letnich tego nie ma ale cena wtedy jest mniej okazyjna niż w PL takiego samego auta....żaden Niemiec czy Holender nie sprzeda dobrego auta za okazyjna cenę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

nigdy nie kupiłbym auta od turka.

kiedys mój znajomy kupil golfaIII wlaśnie od turka za okazyjna cene,z przebiegiem jedyne 90tys.km,auto miało byc bezwypadkowe.jak sie pozniej okazalo auto miało robiony przod i tył po wypadku i licznik był kręcony :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lewej widac ile mniej wiecej moja astra ma przebiegu-...2000r kupiona od pierwszego wlasciciela (niemca) z pelna dokumentacja.Nigdy nie bita. Wnetrze samochodu idealne, zapalniczka nigdy nie uzywana, mieszek jak nowy kierownica tez, bark jakich kolwiek

mankamentow...jak perwszy raz do niej wszedlem to nie wierzylem...

jak jade do polski to widze 80% sciaganych aut jedzie na lawecie no ale na allegro to 80% niebitych :?: z "prawie" orginalnym przebiegiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek
jak jade do polski to widze 80% sciaganych aut jedzie na lawecie no ale na allegro to 80% niebitych z "prawie" orginalnym przebiegiem

 

wlasnie,wlasnie. do Polski wjezdza okolo 90% aut rozbitych , a w ogloszenich jest całkiem odwrotnie-90% to auta bezwypadkowe :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg paragrafu 286 KK cofanie licznika jest oszustwem zagrożonym karą do lat 8.Zawsze masz prawo zgłosić to jako przestępstwo.

Kiedyś jak przeglądałem niemieckie ogłoszenia były dopiski w stylu"nie do sprzedaży na terytorium Niemiec".Hmmm,wszystko jasne.

Śmieszne jest też to,że jak znajomy ściągał wozy z Niemiec,to niektóre 7-8 letnie miały tylko autentycznie po 60kkm.W tym przypadku najchętniej zawyżałby przebieg,bo klienci podejrzliwie patrzyli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja astra jest przywieziona ze Szwajcarii. Pochodzii z 99r. i mam do niej książkę serwisową. Ma w tej chwili przejechane 102 000 km. Ostatni przegląd był przy 90 000. Wtedy też był wymieniany ZR kit neu, czyli rozrząd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności