Skocz do zawartości

Corsa B 1.0 12V kierownica lata samoczynnie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, mam problem chyba z ukladem kierowniczym tj. po wymianie klockow z przodu zaczela mi latac kierownica delikatnie na zmiane prawo lewo, wymienilem koncowki drazkow i ustalo dalem to ustawienia zbieznosci i znowu to samo... nie wiem co moze byc przyczyna dzieje to sie albo na rownej czy krzywej drodze albo moge w drgania kierownice wprowadzic sam lekko krecac palcem w prawo i lewo to potem sama wpada w krecka nie wiem co to moze byc... czy cos z kolumna kierownicy?

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Ja mam ten sam problem, do tego doszło mi stukanie jak w miejscu kręcę kierownicą szybkie ruchy prawo-lewo. Niestety wyrok dla mnie to przekładnia kierownicy tzw. maglownica. I teraz pytanie czy miał ktoś kiedyś taki przypadek? Nowa część jest bardzo droga ale znajomy mechanik powiedział, że warto regenerować. Tylko problem bo u mnie w mieście nie ma firmy, która regeneruje maglownice.

Na wszelki wypadek jade dzisiaj do innego mechanika żeby też popatrzył.

 

Pozdrawiam

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie maglownic bo są na allegro nowe zamienniki. Czy byłby ktoś uprzejmy w temacie poradzić mi co kupić? Poniżej dwie jakie znalazłem:

Lauber 310 zł

Delphi 290 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też opony byly winne,trochę z tym zwlekalem i musialem z tego powodu końcówki drążków wymieniać bo od takich opon zawieszenie,uklad kierowniczy i lożyska strasznie cierpią!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z oponami zgoda. Ale mi stuka jak kręce gwałtownie kierownicą w miejscu. To raczej napeno nie opony. Zresztą dzisiaj jade do drugiego mechanika, konkretniejszego. Pewnie potwierdzi moje obawy. Napisze co i jak jak kogoś ciekawi.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety brak czasu i musialem czekać. Ale dzisiaj napewno jadę bo jestem umówiony już to powinno się wszystko wyjaśnić.

 

No i byłem wczoraj u "fachowca". Na początku twierdził, że to nie maglownica. Podnosił samochód, szarpał, sprawdzał, jazdę próbną zrobił i po powrocie stwierdził, że to .... maglownica. Powiedzial natomiast coś takiego żeby to rozebrać i sprawdzić bo tam jest jakaś śruba kontrująca którą może ten luz na jakiś czas usunąć ale może przez to kierownica ciężej chodzić. Sam już nie wiem, powiem szczerze że zgłupiałem.

Do tego stwierdził, że pasuje poduszki silnika wymienić bo stąd mam drgania całego auta.

Pytanie do Was. Ile i jakie są poduszki w samochodzie Opel Corca C silnik 1.0 rok 2002.

Z tego co zrozumiałem to 3. Dwie silnika po bokach i jedna tylni silnika i skrzyni tzw łapa.

Jak to faktycznie jest?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności