Skocz do zawartości

klocki hamulcowe omaline


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie znalazłem w necie klocki hamulcowe w bardzo korzystnej cenie. Czy ktoś miał okazję je przetestować?

 

http://allegro.pl/item586035168_klocki_hamulcowe_corsa_c_tigra_combo_tuning.html

 

Ponoć omaline jest to przyzwoita firma, ma nawet swoją stronkę po polsku, tyle że utworzoną przez firmę która je sprzedaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja klocka i użycie odpowiednio dobranych materiałów/mieszanek ma swoją cenę. Tanie Tomex-y czy Fomar-y są dwukrotnie droższe :beer: , nie wspominając już o markowych klockach, więc nie spodziewam się odpowiedniej/wskazanej jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja juz nie wspomne ze sie dobiera kolcki pod tarcze. To nie jest tak ze do kazdej tarczy bedzie pasowac ( wspolgrac) kazdy klocek. Musza byc odpowiedni twardosci itp. Bedziesz zadowolony jak CI taki klocek wytrze cala tarcze przez 20 tys km albo jak bedzie sie klocek wycieral bardzo szybko , do tego starsznie pylił i piszczał. Ja tez lubue eksperymentowac ale z hamulcami jednak nie polecam. Wydaj raz i kup cos lepszego. Sprawdz najpierw jakie masz tarcze i wtedy bedziemy gdybac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

No po cenie widac ze to lipa, nie da sie chyba zrobic dobrych klockow za takie pieniadze, jeszcze komplet, moje kosztowaly chyba 120zl za komplet textara, polecam bo nie narzekam, pzdr. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

Troszkę znam tą firmę i powiem tak, w tej cenie nie da się tego kupić nigdzie indziej jak w Polsce, przyznam ze trochę dziwna strategia firmy bo zazwyczaj oryginały sięgają kilkukrotnie wyższych cen.... Moze taka strategia, a moze to nie jest oryginał... Chociaż z tego co słyszałem zaczynają budować driftcary w polsce, także jak to się potwierdzi, to tylko czekać aż cena zacznie skakać do góry....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Piotras88

Troszkę znam tą firmę i powiem tak, w tej cenie nie da się tego kupić nigdzie indziej jak w Polsce, przyznam ze trochę dziwna strategia firmy bo zazwyczaj oryginały sięgają kilkukrotnie wyższych cen.... Moze taka strategia, a moze to nie jest oryginał... Chociaż z tego co słyszałem zaczynają budować driftcary w polsce, także jak to się potwierdzi, to tylko czekać aż cena zacznie skakać do góry....

Wybaczcie, że się wypowiadam, bo nie mam opla, tylko właśnie szukałem informacji o tej marce omaline po internecie bo rozważałem zakup amortyzatorów.

Przestrzegam przez powyższą wiadomością. Napisał ją jakiś pracownik tej firmy ze Zduńskiej Woli, co to jest właścicielem marki. łatwo sprawdzić: pmatusiak, a na stronie omaline.eu w dziale kontakt jest mail: [email protected]

Z tego co widzę sprzedawca podszywa się pod użytkowników i pisze jakieś bzdury że niby to Omaline to marka. Według mnie wychodzi na to, że to najtańszy jakiś import z Chin, a do promocji marki używają takich chwytów poniżej pasa.

 

Edycja 22.03.2011:

Po moim wpisie Pan pmatusiak zmienił dane konta i teraz już autor wpisu zmienił się z pmatusiam na "Gość_Anonymous_*" - pewnie jeszcze nie raz zmieni dane, żeby ukryć ten przekręt.

 

!!!!!!!!!! UWAGA NA CHIŃSKIEJ JAKOŚCI OMALINE !!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności