Skocz do zawartości

Dodatkowa papeteria do Outlook Express


Gość loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka informacja odnośnie instalacji i użycia tej papeterii:

1. pobrać plik z załącznika

2. rozpakować plik i skopiować do katalogu *:

- dla win98: c:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedPapeteria

- dla winXP: c:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedStationery

3. Otworzyć Outlook Express i wybieramy papeterię klikając z górnego menu **:

Wiadomość/Nowa wiadomość używając/Wybierz papeterię.

Otworzy się okno i wybieramy plik z naszą papeterią i klikamy OK

4. W oznaczonym miejscu wpisujemy treść wiadomości i wysyłamy... Adresat otrzyma naszą wiadomość i dołączone 2 linki do for...

 

*) Można oczywiście plik wrzucić do innego katalogu. Podałem miejsce gdzie znajdują się wszystkie papeterie OE. Wtedy w punkcie 3 trzeba przejść do katalogu z papeterią.

Jeśli ktoś ma zainstalowany windows na innym dysku niż C to oczywiście powinien zmodyfikować ścieżki dla swojego dysku.

**) Tą czynność należy wykonać tylko przy pierwszym użyciu papeterii. Przy każdym kolejnym użyciu będzie widoczna na liście papeterii przed opcją Wybierz Papeterię

 

Pobierz papeterię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lord_craven, Nie każdy zna inne programy pocztowe... Sam używam OE w pracy. Pracuję z komputerami i użytkownikami komputerów już ponad 10 lat i z doświadczenia wiem że OE jest jednym z najpopularniejszych programów pocztowych.

 

ja37, ostatnio zacząłem sprawdzać Mozilla Thunderbird i muszę Ci powiedzieć że podoba mnie się to...

 

[ Dodano: Pią Sty 19, 2007 14:43 ]

najfajniejsze jest to że jest dostępna 4free... Pobrać można np. tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=555&t=17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są inne fajniejsze programy pocztowe?

Mozilla Thunderbird jak dla mnie najlepszy, choć kilka już potestowałem.

 

OE jest jednym z najpopularniejszych programów pocztowych.

I tak jak IE służy do przeglądania zawartości internetu i vice versa :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w Mozilli nie ma papeterii

no niestety... a szkoda...

 

Mozilla Thunderbird jak dla mnie najlepszy, choć kilka już potestowałem.

Do tej pory stawiałem The Bat na pierwszej pozycji, ale miał zawsze jedną wadę... Brak obsługi grup dyskusyjnych (z których dużo i często korzystam) I tu widać wyższość MT :wink:

I tak jak IE służy do przeglądania zawartości internetu i vice versa

no cóż... ale fakt pozostaje faktem... jako że zajmuję się tworzeniem stron WWW mam do IE jeszcze wiele zastrzeżeń, ale to nie jest odpowiedni temat żeby je wymieniać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności