Skocz do zawartości

Opel Astra Bertone


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam. Postanowiłem skorzystać z tego forum o oplu. Chciałbym dowiedzieć się kilku rad na temat zakupy Opla Astry Bertone. Czy warto zainkasować pieniądze własnie na ten model? Czy przebieg powyżej 140tys to dużo dla tego auta czy nie? Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość robertnet

masz na mysli bertone po 2000 roku zapewne??

okresl co wymagasz od auta, chcesz jezdzic oszczednei czy szybko? ile masz kasy na auto?

czy warto- hmm, wg mnie auto odróznia sie w tłumie, ma ładna sylwetkę, eksploatacja jest w miarę tania- niestety wiekszosc aut w oglosdzeniach sa powypadkowe, i trzeba uwazac przy kupnie.

jak coś to wieczorem odpowiem na wszystkie pytania na pw lub gg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie wiem że wyróżnia się z tłumu :wink: dlatego wpadł mi w oko.

Chcę przeznaczyć sumkę ok 20tys. Na więcej za bardzo mnie nie stać. Większości z ogłoszenia to są z dużym przebiegiem tzn powyżej 140tys km. Czy to dużo jak na to auto? Czy ten model należy do awaryjnych?

Czy droga jest jego eksploatacja?

 

Z tego co narazie się rozglądałem na aukcjach allegro nie widziałem żadnego powypadkowego :P. Lecz ceny były zdeczka astronomiczne. Za 2000r. z przebiegiem powyżej 150tys km chcą powyżej 20tys. Czy tak się ceni ten model czy właściciele?

 

Z góry dzięki za pomoc ;/ pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj w tym dziale - bylo juz o bertonce

co do awaryjnosci - zalezy jaki silnik - o tmy mozesz poczytac w dziale astry

a co do bezwypadkowosci tych modeli - jka jakas upatrzycz to zapodaj linka przyjrzymy sie i bedzie wiadomo co i jak

 

a przebieg

poczytaj na forum o tym jak mozna se go w oplu w zaleznosci od upodoban zmienic...

i wtedy bedziezs wiedzial ze jak tam jest 140 to moze byc w rzeczywistosci i 200

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

ej no bez przesady 140 kkm to nie jest wielki przebieg jak na 9 letnie auto, mówie o prawdzimym przebiegu nie tym z ogłoszen allegro, powiem tak za 20 tys jest ciezko kupić zadbany model, tak sie cena rzeczywiście, ja za swoja dałem ok 20 tys, ale teraz autka troszke podrozały. Do tego 90% bertone to od handlarzy, więc kazde auto poniżej 19 tys jest podejrzane, silnik 1.8 szału nei robi ale da sie tym jezdzic przyjemnie

zerknij sobie na strony niemieckie na bertone i ceny tam sie zaczynaja od 4-5 tys euro za rok 2000,

tego co narazie się rozglądałem na aukcjach allegro nie widziałem żadnego powypadkowego

po czym to stwierdzasz??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewnonie jest bezwypadkowy to po pierwsze

zadnych foto silnika

no i patrzac na wnetrze to ma grubo ponad 100tys przejechane a nie tak jak tak podane 86...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

zdaje sie ze na astra coupe ktos ogladal ją i porazka, zreszta jest ona na allegro juz od dawna, powtorze jeszcze raz poniżej 20 nic ciekawego nie ma,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To może pytanie z innej beki. Jak rozpoznać "dobrą" bertone z allegro lub innych stron aukcyjnych? Bo tak ciężko jest znaleźć w komisach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość djmatti91

zerknij sobie na strony niemieckie na bertone i ceny tam sie zaczynaja od 4-5 tys euro za rok 2000,

to fakt... ale zapomnailes dodac ze na miejscu w niemczech odrazu cena idze w dol.. i mozesz sporo z targowac.

 

Jak pojechalem po swoja zafirke to psialo ponad 7tys euro. a wyrwalem za 5tys. I tak jest prawie wszedzie w niemczech. Bo jak damy wyzasza cene to z niej bedziemy targowac a jak damy nizsza to beda chciali sie jeszce targowac z nizeszj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności